24 Październik 2020, 06:52:04

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Pozdrowienia z Wielkopolski 4Biker

Zaczęty przez 4Biker, 1 Grudzień 2013, 00:07:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

4Biker

1 Grudzień 2013, 00:07:45 Ostatnia edycja: 1 Grudzień 2013, 23:35:37 by 4Biker
Witam gorąco wszystkich motocyklistów i motocyklistki z Serca Wielkopolski Kalisz /i Poznań . Jestem jak chyba wszyscy użytkownicy tego forum zapalonym motocyklistą i uwielbiam podróże na 2oo . Ujeżdżam na codzień  TIGERA w tryplu -1050 , oraz dodatkowo troszkę OFF-uję - DRZ :)

Bywam dosyć często w okolicach Kielc i niedługo będę zaglądał- bywał jeszcze częściej służbowo .Dla jasności loguję się na kilku forach . Będzie się niedługo działo w okolicy :excl: . Ale o tym później w odpowiednim temacie w odpowiednim dziale , po  pełnej aktywacji konta.

Często śmigam przez Kielce do Rzeszowa  i przyznam że Wielkopolska może wam pozazdrościć takich terenów długich zakrętów i ogólnie warunków do pozytywnego Motocyklowania . Myślę że teraz będę miał możliwość częściej zaglądać w wasze okolice .
Pozdrawiam !

jacu

Witaj

Jakby coś to mamy tu wspaniałą ekipe do błota, zapraszamy na wspólne endurzenie, poznasz świetokrzyskie z  "brudnej" strony

Pozdrawiam
EndurnoAdventuresErniBatmanTeam
GG 4875121

Jaszczur

Duszmen

Witaj 4Biker, kolega chyba sklep chce zareklamować głównie, ale oczywiście witamy na Kieleckim Forum Motocyklistów.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

4Biker

Witaj 4Biker, kolega chyba sklep chce zareklamować głównie, ale oczywiście witamy na Kieleckim Forum Motocyklistów.

No właśnie o to się rozchodzi że - nie zareklamować . Nie prowadzimy forumowego marketingu  .
Mam inny cel logowania się na Waszym forum (już skrobię nowy temat w odpowiednim dziale ) . A tak na marginesie to Polska jest tak mała a brać bikerska jest tak duża że ostatnio doszedłem do wniosku że wszyscy jesteśmy sąsiadami z jednego podwyrka .

Jakby coś to mamy tu wspaniałą ekipe do błota, zapraszamy na wspólne endurzenie, poznasz świetokrzyskie z  "brudnej" strony

Pozdrawiam
EndurnoAdventuresErniBatmanTeam

Oj Panowie do was to na pewno się odezwę , ponieważ wielkopolska w zasadzie  płaska jak stół a płazy z okolicznych bagiennaszych regionów poczyniły  masową migrację  bo podobno za głośno  i błoto za wysoko lata :-)

Mam fajną ekipę spulchniaczy gleby  i zbieramy się od roku na wyjazd gdzieś na OFFA  - ale albo nie ma gdzie, albo nie ma z kim - a  u was PIKNIE - jadąc  w okolicy Kielc głowa chodzi w górę i w dół podziwiając widoki gdzie by można błotnik zostawić :-)  . Będziemy w kontakcie  troszkę później  ...
A teraz do rzeczy   .....

Dominika;)

Witam na forum :), muszę zasiąść do mojego KTMa i go podreperować, może Jacu i mnie zaprosi na błotko ;) będzie z Kaskiem was asekurować
Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta.

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton