27 Październik 2020, 14:59:42

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Wizyta Mikołaja

Zaczęty przez pauluss, 4 Listopad 2013, 23:00:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

pauluss

11 Listopad 2013, 19:54:39 #15 Ostatnia edycja: 13 Listopad 2013, 09:54:50 by pauluss
LISTA NA MIKOŁAJA:
1. Pauluss -  2 dzieci-3 i 5 lat - chłopaki
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

mOtOrynka

czyli składka 10 zl na poczęstunek, a paczki robia sami rodzice ?

LISTA NA MIKOŁAJA:
1. Pauluss -  2 dzieci
2. Motorynka - 1 dzieć

Jeśli nie jazda, to CO? Jeśli nie moto, to KTO?

TomekAAA

LISTA NA MIKOŁAJA:
1. Pauluss -  2 dzieci
2. Motorynka - 1 dzieć
3. Tomek -1 dziecia

pat

LISTA NA MIKOŁAJA:
1. Pauluss -  2 dzieci
2. Motorynka - 1 dzieć
3. Tomek -1 dziecia
4. pat - może to zabrzmi dziwnie ale od 1 do 3 dzieciów ;)
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

pauluss

Witam.
Na walnym zebraniu poruszony był temat mikołajek dla naszych dzieciaków.
Wstępnie zostało ustalone aby zakupić dla wszystkich dzieci TAKIE SAME PACZKI - jakieś słodycze +zabawka. Chodzi o to aby wszystkie dzieci miały podobne prezenty a nie jeden mały samochodzik a drugi mega wóż zdalnie sterowany:) lub inny motór.
Proszę podać wiek  oraz płeć dzieciaków aby można było zakupiś jakiś drobiazg dostosowany do wieku dziecka. Mamy jeszcze 3 tygodznie czasu do mikołajek, ale najpóźniej do końca miesiąca musimy zadecydować co kupujemy i ile dzieciaków będzie na spotkaniu z Mikołajem, aby był czas na zrobienie zakupów oraz zrobienie paczek.
Pozdrawiam Św. Mikołaj:)
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

Gegas

LISTA NA MIKOŁAJA:
1. Pauluss -  2 dzieci
2. Motorynka - 1 dzieć
3. Tomek -1 dziecia
5. Gegas - 1 Dziewczynka (7) 

Kariot

796-314-945

mOtOrynka

Myślę żę pazek nie ma co robic wypasionych, tylko po prostu słodycze - sama zabawa będzie dla nich przyjemnoscia, a fajne prezenty to się w domu pod łóżkiem dostaje :D
Jeśli nie jazda, to CO? Jeśli nie moto, to KTO?

Iza

19 Listopad 2013, 13:35:50 #23 Ostatnia edycja: 19 Listopad 2013, 18:53:32 by Iza
LISTA NA MIKOŁAJA:
1. Pauluss -  2 dzieci
2. Motorynka - 1 dzieć
3. Tomek -1 dziecia
6. Iza - 7 dziewczynek (6 miesiecy, 17l, 18l, 12l,, 14l, 10l, 3l) 3 chlopcow (3l, 7l)

TomekAAA

LISTA NA MIKOŁAJA:
1. Pauluss -  2 dzieci
2. Motorynka - 1 dzieć
3. Tomek -1 dzieciny (5 i 14 l) - to ja tak
6. Iza - 7 dziewczynek (6 miesiecy, 17l, 18l, 12l,, 14l, 10l, 3l) 3 chlopcow (3l, 7l)

Iza

19 Listopad 2013, 21:55:01 #25 Ostatnia edycja: 20 Listopad 2013, 00:17:14 by Iza
LISTA NA MIKOŁAJA:
1. Pauluss -  2 dzieci
2. Motorynka - 1 dzieć
3. Tomek -1 dzieciny (5 i 14 l) - to ja tak
6. Iza -9 dziewczynek (6 miesiecy, 17l, 18l, 11l, 12l,, 14l, 14l, 14l, 10l) 9 chlopcow (3l, 3l,5l, 7l, 2l, 4l 8l, 11l, 12l)

Iza

Podnoszę temat składki.

Grupka zrobiła się fajna... i wciąż rośnie.

To też ma wpływ na koszt jednostkowy paczki.
Proponuję zrobić wstępne rozeznanie na rynku by  max. w ciągu 2 dni podać ostatecznie rodzicom ile wyniesie ich paczka.

pauluss

20 Listopad 2013, 09:31:56 #27 Ostatnia edycja: 20 Listopad 2013, 10:53:34 by pauluss
Witam.
Jako Święty Mikołaj wracam do swego pierwotnego pomysłu aby paczki były przygotowane przez rodziców. Jest mikołaj więc napewno dziecaki dostaną dużo prezentów od babć, cioć itp. Może zamiast dać wszystkie prezenty jednego dnia 6.12 to podzielmy prezenty i damy część w sobotę 7.12?  Do paczki rodzice zapakowali by jakiś mały prezent i słodycze i gotowe.
Wówczas zebralibyśmy po 10 zł i za to zakupili maly poczęstunek.
Taka jest moja propozycja. A ponieważ jesta nas dwóch - Pauluss i Święty Mikołaj to mam już dwa glosy za:)
Widzę że generalnie nikt się nie wypowiada oprócz mnie, Izy ,Katarzyny i Igora. Niech wypowiedzą się inni ewentualni zainteresowani. Czas biegnie , mikołaj coraz bliżej...
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

pat

szczerze jak dla mnie to wszystko jedno czy to będzie 10zł i tylko poczęstunek czy 10zł i z tego paczka... ale...
minus za tym żeby rodzice robili paczkę jest taki że ktoś przeniesie mikołajki na 7.12 i da prezenty tego dnia, w końcu przyniesie je prawdziwy mikołaja a nie tylko zostaną pod poduszką więc okazja jest :) co za tym idzie będę to prezenty wypasione w stosunku do innych... i będzie lipa...
Z drugiej strony nawet paczka za 10zł która będzie miała same słodycze będzie trochę lipna, no bo nie oszukujmy się za 10zł to wiele się nie kupi, a co więcej nie będzie poczęstunku typu ciastko i sok...

więc generalnie chyba przychylam się do propozycji Kaśki
Cytat: mOtOrynka w 16 Listopad 2013, 01:10:55
Myślę żę pazek nie ma co robic wypasionych, tylko po prostu słodycze - sama zabawa będzie dla nich przyjemnoscia, a fajne prezenty to się w domu pod łóżkiem dostaje :D

Tylko ja zaproponuję 10zł na słodycze w paczce i dodatkowe 5zł na poczęstunek razem 3l benzyny w sezonie mniej - nawet niecałe 3 :( ale jakoś przeżyjemy to chyba ;)
I mając już tak sporą listę dzieciaków to trzeba zadbać o zabawę dla nich, może świąteczny film/bajka + muzyka, jakieś konkursy?
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

Iza

Popieram pomysł Kasi!!!!

Czyli proponuję 15 zł zrzutka od dzieciaczka(prezent + poczęstunek). Osobiście mogę odpowiadać by były w miarę TŁUSTE paczuszki.
Przy tak licznej grupie to i zakup w makro słodyczy wyniesie nas mniej.  Poszukamy i zrobimy imienne paczki (proszę do mnie na PRV wysyłać imiona i nazwiska dzieciaczków by ułatwić Mikołajowi pracę przy wyczytywaniu).