KIRGISTAN - pokaz zdjęć i relacja

Zaczęty przez czeczen, 3 Listopad 2013, 20:21:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

czeczen

 Serdecznie zapraszamy na pokaz zdjęć i relację z wyprawy motocyklowej do Kirgistanu zorganizowanej przez Kowala https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CC4QFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.podrozemotocyklowe.com%2F&ei=JoR2UqGrC7Gp7AaU9YEY&usg=AFQjCNEzdwzLmlSB7bCeiAGGwtcQUUObpw&bvm=bv.55819444,d.ZGU i Rudą :)

Bardzo fajny pokaz wyszedł w Rzeszowie (ubaw na maxa!) - myślę że i w Kielcach będzie ciekawie  8) Tytułem wstępu ... http://blog.podrozemotocyklowe.com/2013/08/o-damie-w-kirgistanie.html


Zapraszamy 11-11-2013 o godzinie 19,30!

mateo

Czeczen dowiedziałem się o tym pokazie dopiero dzisiaj późnym popołudniem od Arka z forum XTZ, ale na pewno będę... nie można przepuścić takiej okazji do poznania ciekawych ludzi !
Była Ntv, teraz jest Africa "To prawda, niektórzy z nich są tak dziwni,że nie potrafiłbyś ich wymyślić. Ale wszyscy podobni są do siebie, super-goście. Warto ich mieć przy sobie,kiedy dzieje się coś złego, gdy dookoła widać pięści, a w powietrzu świszczą kule" Sonny Barger

pat

W galerii wrzuciłem zdjęcia które robiła Kaśka - ale nie wiem czy da się je wyświetlić bo teraz już jest jakiś G+ a nie mam czasu tego obczaić... jak nie działa to dajcie znać.
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...