31 Październik 2020, 22:56:44

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Nadia przyszła na Świat i do KFM ;)

Zaczęty przez Nadia, 3 Październik 2013, 16:09:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

Nadia

Cześć!

Dokładnie 1 października 2013r tuż przed 8 rano dołączyłam do innych motocyklistów na tym Świecie, co prawda na prawko jeszcze muszę poczekać jakieś 18 lat ale pierwsze przejażdżki mam już za sobą i czuję że w moich żyłach płyną oktany ;) Z resztą jak mogłoby być inaczej skoro moje pojawienie się na Świecie zostało odebrane przez innego motocyklistę z KFM za co serdecznie mu dziękuję w imieniu swoim i rodziców :)

Mój tata opowiadał mi, że w kwietniu część z Was miała już okazję opijać moje zdrowie (razem z jego 30-tką) dlatego też pomimo że pojawiłam się na Świecie trochę za wcześnie to zdrowie odpukać dopisuje :) póki co mierzę 51cm i ważę około 2.500g więc nie porywam się na nic więcej jak 600cm3 ;)

Wszystkich Was którzy chcieliby abym dalej była zdrowa i szybko nauczyła się operować manetką zapraszam w sobotę około 18:00 miejscowość Marzysz na tzw pępkowe, mnie na tym spotkaniu będzie reprezentował mój tata bo mama mnie jeszcze nie puści więc wszyscy chętni niech się kierują do niego.

A co do picia to zdecydowania preferuję mleko, może i bez % ale za to z jakiego źródła :)

pat

No cóż... kto inny miałby ją pierwszy przywitać :)
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

Gegas

Serdecznie Witamy na Świecie i w Świecie Motocykli !!! :)

Duszmen

No gratulacje i witamy serdecznie. Igor, spisz się :D
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

mOtOrynka

Noooo super :D  Gratki i zdróweczka :D
no i oczywiście wspaniałych dwóch kółek :D
Jeśli nie jazda, to CO? Jeśli nie moto, to KTO?

jacu

Witaj Nadiu na swiecie i przedewszystkim w naszym wspanialym motocyklowym towarzystwie

Gratulacje dla rodziców

Ps. Igor ja sie pisze na pępkowe
GG 4875121

czakbazak

Witam najmłodszą forumowiczkę :)  Gratulacje Igor.
Mirek
602621427 

Instalacje alarmowe. Kamery. Monitoring. Anteny. Domofony. Wideodomofony.

pat

Cytat: jacu w  4 Październik 2013, 16:57:27
Ps. Igor ja sie pisze na pępkowe

No to super :) mam nadzieję że ktoś jeszcze będzie z KFM :) Tak na marginesie to wiem że są różne praktyki ale na tym pępkowym mile widziane są również Panie więc impreza nie będzie typowo męska...

Jacu - jeżeli będą jeszcze jacyś chętni to zorganizujcie się i niech jedna osoba do mnie jutro zadzwoni (sorry ale ja kursuję między domem, sklepami a szpitalem więc mam Matrix bez pigułki i nie dam rady z każdym wszystkiego ustalić) - impreza zaczyna się ok 18:00 jeżeli chcecie zostać na noc to trzeba wziąć śpiwór i karimatę / materac. Będzie grill i ognisko no i %%%%%%%% ;)
Miejsce bez zmian - Marzysz - dokładne wskazówki na telefon ale tak to wygląda https://maps.google.pl/maps?q=50.771018,20.690215&num=1&t=h&z=17
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

pauluss

USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

Iza

Buziaki dla Nadii od całej naszej rodzinki a przede wszystkim od kumpeli Basi :)

Witamy w gronie kolejną babeczkę  :-*

yellow_67

Bez obrazy ale idąc za "modą ślubną" gdzie robione są filmy, fotki ze spacerów "romantycznych" proponuję dołączyć materiały z "poczęcia" Nadii .... :P
Dla mnie ta forma jest bez sensu.
Co nie zmienia faktu, że szczerze gratuluję  ;D
Prawdziwy twardziel nie je miodu, On żuje pszczoły ....