24 Październik 2020, 07:06:51

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Opona 120 70 zr 17

Zaczęty przez Naitsabes, 26 Sierpień 2013, 18:38:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

Naitsabes

Czołem,

Okazuje się, że moje trzepanie kierownicą spowodowane jest najprawdopodobniej przez uszkodzoną oponę. Zanim jednak kupię nową chciałbym się upewnić co do tego faktu. Powyższym, mam do was prośbę. Ktoś z was na pewno zmieniał u siebie oponki i może ma jeszcze gdzieś stary komplet. Interesuje mnie przednia oponka 120 70 ZR 17. Może być już bez bieżnika byle nie wykoślawiona. Chciałbym taką oponkę pożyczyć na 2 dni by ja założyć i zobaczyć czy dalej kierownicą rzuca. Z góry dzięki.

Gajowy

W dwóch motocyklach miałem tak samo. M.in teraz w fazerze przy 120 w miarę ok przy 100 lekko zaczynało trząść a przy 80-70 nie dało się utrzymać kierownicy wymieniłem oponę i wszystko ok.
tel.606-703-763

Naitsabes

Jestem o tyle zły, że opona nie ma nawet 5tys. Nie wiem czy w ogóle 4 bo nie pamiętam przy ilu wymieniłem i wole się jednak upewnić na pożyczonej używce by nie wyrzucić kasy w błoto na kupno nowej.

Arek

Nie wiem czy ZR17 ale mam takową raczej jest dobra bo nic się nie działo przy 250 z kierownicą, także jak nie znajdziesz nic bliżej to mogę Ci pozyczyć :)

RyZyK

jak dobrze kojarze to mam taka prawdopodobnie, odezwij sie do mnie na 515571838 bo zapomne takto sprawdzic, a jutro wrzucam wegiel to bede obok niej :D i bede w domu to bd mogl po nia podbic

Pozdrawiam
RyZyK

Gegas

Siemka, Moim skromnym zdaniem szkoda zawracać sobie głowę zamianami itp. Wymień oponę będzie ok ! Zamieniając i testując koszty rosną... PZDR

RyZyK

albo sie zmniejszaja z 2 strony jak masz tarki maly przebieg to moze jest ona jeszcze na gwarancji

Pozdrawiam
RyZyK