26 Październik 2020, 15:07:51

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Graven

Zaczęty przez Graven, 22 Sierpień 2013, 01:27:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

Graven

Witam wszystkich forumowiczów

Jestem Bart zwany Graven'em. Póki co jeżdżę jedynie hipotetycznie ;> tzn czekam na nowy sezon i zakup swojego pierwszego moto. Mieszkam w CK (nawet niedaleko klubu), a pochodzę z Miedzianej G. Mam 29 lat i wielkie marzenie o moto, które postanowiłem zrealizować. Na co dzień zajmuję się szeroko pojętą elektroenergetykę (zabezpieczeniowiec), a co do tego ile mogę wypić to nie wierzcie mi na słowo... sprawdźcie sami :)

Co do preferencji motocykla to na celowniku mam DragStar'a, Shadow'ke i Virażkę, więc zdecydowanie choppery.

Mati

No siema :) Witam na forum kolego ;D Nabywaj maszyne i nawijaj asfalt na kola :) Co za zbieg okolicznosci tez energetyka sie zajmuje  ;D LEWA W GORE
Jazda na motocyklu jest najprzyjemniejszą rzeczą jaką można robić w ubraniu
!

Jaszczur

Witaj na forum :).

"Co do preferencji motocykla ..., więc zdecydowanie choppery."
Wielu z nas od tego typu motocykli zaczynało :)
Po kilku sezonach gdy bardziej od jazdy wokoło komina zacznie Cię wciągać podróżowanie na motocyklu prawdopodobnie zmienisz na turystyczny, enduro lub szosowo turystyczny. Można powiedzieć, że w 90% taka naturalna kolej rzeczy :D

Duszmen

Witam i zapraszamy na czwartkowe spotkania.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

darex

tel. 534-654-652

Naitsabes

johny b

MOJA HONDA JEZDZI SZYBCIEJ NIZ WYGLADA  :)

kudłaty

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

RyZyK

Pozdrawiam
RyZyK

Aneta

4 Wrzesień 2013, 12:17:47 #10 Ostatnia edycja: 4 Wrzesień 2013, 12:23:49 by Aneta
Witaj kolego :) ja się bardzo przejechałam na virówce 535, więc teraz wszystkim tego odradzam. Padała co jakiś czas, więcej było remontu niż jazdy, ale nie kazdemu musi się trafić taki trup. Kolega z forum za to ciągle porusza się virażką 250 bo nie zawodzi.Pozdrawiam :)