3 Grudzień 2020, 22:51:03

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Cześć wszystkim

Zaczęty przez kudłaty, 28 Lipiec 2013, 21:06:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

kudłaty

Cze :), witam wszystkich Ridersów i innych dwuśladowców bardzo serdecznie i cieszę się, że nareszcie będę mógł czynnie uczestniczyć na forum i wiedzieć co się dzieje w "branży" i naszym stowarzyszeniu na bieżąco.
Powinienem coś o sobie, to melduję, iż:
Jestem Wiesiek "kudłaty", Virago 535, mam znaczny pesel ale sądzę, ze nie jest to poważną przeszkodą w naszych wzajemnych relacjach. Moje hobby to: myślistwo (nie myślicielstwo), wędkarstw muchowe, karty, piwo, whiskey , a od czterech lat motocykle i dziewczyny ;).
Nie poznałem jeszcze wszystkich Ridersów , bo wiosną przed sezonem 2013 zerwałem ścięgno Achillesa i byłem ubezwłasnowolniony i nie mogłem "dobrze się poznać" bezpośrednio w naszej siedzibie "na stadionie".
Chciałem to zrobić teraz ale słusznie Sebastian mi odradził, że będzie lepiej po wakacjach, bo będzie nas więcej na miejscu nie na urlopach i w rozjazdach itd...

OK, sprawa odroczona, do zobaczyska na szlaku...

johny b

siemanko, poznalismy sie we ktorys tam w czwartek jak byles na spotaniu, powrotu na moto zycze jak naj wczesmiej  :)
AVE MOTOR
MOJA HONDA JEZDZI SZYBCIEJ NIZ WYGLADA  :)

Jaszczur

Duszmen

No Wiesław, bój się Boga, nareszcie jesteś.... :D
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

CIEŃ

RyZyK

Pozdrawiam
RyZyK

Naitsabes

Gegas

Lepiej późno niż później ;)  Witaj Kudłaty :)

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

darex

tel. 534-654-652

Hans

kudłaty

:))dz bardzo wszystkim za odzew imusze sie usprawiedliwic,że dobrze .ze wnuczek mnie zalogowł bo ja to 2 przyciski i sie gubie i ewentualnie sorry za jakies pozniejsze niedocagniecia w uzytkowaniu komputera.juz mam problem cholera bo nie umiem odpowiedziec ze tez bym sie pisal na Bałtów i inne imrezy,ale to mysle ze ustale to w czwartek.