19 Wrzesień 2020, 21:34:34

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Witam Serdecznie :D

Zaczęty przez tome_k, 23 Wrzesień 2009, 14:20:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

tome_k

Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie.

Jestem z okolic Ostrowca Świętokrzyskiego. Od ok 3 tygodni dosiadam wraz z narzeczoną Suzuki Bandita 600 N z 2001roku. Chcemy troszkę zainwestować w ubiór. Rady bardzo mile widziane.

Pozdrawiam :)

Szczurkov

Cześć! Jeśli chodzi o ubiór polecam kupić raz a porządnie. Dobre ubrania szyje Modeka (można kupić w Kielcach na Warszawskiej w Kawasaki). Warto rozejrzeć się też za bardzo dobrymi firmami: Dainese, Arlen Ness, Alpinestars chociaż z tym w Kielcach już ciężej.

Nie warto wydawać kasy na tanie ciuchy bo po 2-3 sezonach trzeba kupować od nowa...
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

denwer

Jincheng Knight 50cc -> 110cc -> Lifan LF250 -> Lifan LF250 :( -> Jincheng Knight 110cc -> Zipp roadstar  Tel: 605950155
http://picasaweb.google.pl/denwer4u/

TOM

WITAM :) Ja mam kurtkę Alpinestars którą kupiłem w tym sezonie i jest rewelacyjna !! polecam jak najbardziej tą firmę:)
Tomek O.    tel.500 101 822
Jedziemy? :)

TomekAAA

23 Wrzesień 2009, 16:45:06 #4 Ostatnia edycja: 23 Wrzesień 2009, 16:48:29 by TomekAAA
Cytat: tome_k w 23 Wrzesień 2009, 14:20:03
Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie.

Jestem z okolic Ostrowca Świętokrzyskiego. Od ok 3 tygodni dosiadam wraz z narzeczoną Suzuki Bandita 600 N z 2001roku. Chcemy troszkę zainwestować w ubiór. Rady bardzo mile widziane.

Pozdrawiam :)

Witaj!

Twoja narzeczona już tu jest. (Mam nadzieję, że się nie pomyliłem)

Co do ubioru proponuję założyć wątek np. w Poradni. Buty już tam są.

Pozdrawiam!

tome_k

Nie pomyliłeś się. To faktycznie ona ;) Dziękuję za wszystkie porady-mile widziane dalsze sugestie :)

Radek

Witaj!

Jeżeli chodzi o ciuchy moje rady:
- Nie kupuj teraz - w zimie promocje czyli taniej
- wybierz: skóra czy szmacianki
- Ja polecam zestaw: lekka przewiewna kurtka letnia + przeciw deszczówka; latem się nie ugotujesz (a zimą nie jeździsz), wiosną i jesienią ciepłe ciuchy zawsze możesz założyć pod spód a większość sezonu to upał.
Większość tzw uniwersalnych, oddychających kurtek przeciwdeszczowych to gumiaki (są wyjątki) i latem płynie ci pot po plecach, a żadne "wentylatorki" nic nie dają, zwłaszcza w czasie postoju na światłach.
Spodnie podobnie; są produkowane przewiewne Dzinsy uzbrojone w ochraniacze i kewlarowe wzmocnienia.
Polecam strony motoakcesoria, 4bikers i wiele innych tego typu.
Powodzenia.

Naitsabes

mija

również witam serdecznie a dziweczynie współczuję bo kobietom nie jest łatwo coś znaleźć dla siebie >:( w Kielcach przynajmniej  ;)

hubert

Andrew

Tanie ubezpieczenia . W ofercie :
Aviva , Allianz , Compensa , Generali , Hestia , HDI Asekuracja , HDI Gerling,  Interrisk , Link4 , Liberty Direct , MTU , Proama , PTU , PZM , PZU , TUW TUZ , Uniqa , Warta, You Can Drive .
ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ.
WYNAJEM POJAZDÓW.
Tel . 601 47 13 49  Andrzej

Duszmen

No hej, mogę coś doradzić ale może w czwartek na spotkaniu?? hehe
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

tome_k

Niestety dziś nie damy rady się pojawić :(
Myślę jednak, że powinniśmy pojawić się na zakończeniu :)

Ć.M.A

Witaj
dobra rada zanim cokolwiek kupisz przymierzaj i przymierzaj. Ja się napaliłem i kurteczka za wielgaśna  ;D
Ć.M.A   (Arkadiusz Dereniewicz) tel.600 206 210

Maciek

tel 603192310