28 Wrzesień 2020, 17:40:07

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Pamiętniki z wakacji i nie tylko

Zaczęty przez pAWElSOME, 11 Lipiec 2013, 01:46:59

Poprzedni wątek - Następny wątek

pAWElSOME

11 Lipiec 2013, 01:46:59 Ostatnia edycja: 11 Lipiec 2013, 11:51:56 by Naitsabes
6 wam
wpadłem na pomysł żeby założyć taki temat w którym będziemy wrzucali po kilka zdj z małych wspólnych wypadów, bo po co jest zakładać powiedzmy 5 tematów w których będą po 4 zdj z weekendowego śmigania, lepiej nie zaśmiecać forum takimi chudymi tematami a po kilka zdjęć wrzucać tutaj w postach
np. z dzisiejszego wypadu ze Staszkiem
Temat jest rowniez do pokazania wlasnych maszyn i pokazania ze jestesmy aktywni :)
Napiszcie co o tym mysliscie

Zaczynam:
Dwie male svki w trasie 100km czyli wokol komina jak to mowicie

Nastepnym razem beda lepsze zdjecia bo bede wiedzial ze gdzies zostana umieszczone ;-P
tel. 501979488

Buchaj

Wydaje mi się że jeżeli już miałby być taki temat to zdjęcia powinny być zamieszczane na serwerze zewnętrznym i podać link bo jak każdy zacznie wrzucać tak zdjęcia na forum to się troszkę forum zaśmieci.
Takie zdanie moje ale pewnie jeszcze odpowiednie osoby dzisiaj się udzielą w tym temacie:)
Pozdrawiam LwG
Tutaj chodzi o pasję...

Naitsabes

11 Lipiec 2013, 11:47:53 #2 Ostatnia edycja: 11 Lipiec 2013, 11:57:34 by Naitsabes
Zdjęcia są z serwera zewnętrznego (w tym wypadku ImageShack) więc nie ma problemu. Z resztą ograniczyłem możliwość dodawania załączników na nasz serwer także nawet byś ich nie mógł wrzucić bezpośrednio do nas. W razie potrzeby zmniejszę dozwolony rozmiar zdjęć ale w dobie obecnego internetu raczej każdy dysponuje przyzwoitym łączem więc nikomu nie powinno mulić. Obecny max rozmiar w jakim można wyświetlić podlinkowany obraz to 600x450 i przy użyciu funkcji [img] forum powinno automatycznie dopasować fotkę.