19 Wrzesień 2020, 04:21:52

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Witam Was!

Zaczęty przez kitten, 23 Wrzesień 2009, 01:31:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

TomekAAA

Również witam!

Cytat: Duszmen69 w 24 Wrzesień 2009, 01:09:16
Hej Gocha, ale wywaliłaś avatar  :o Super! Kupuj maszynę!

Duszmen masz rację, piękne to BMW.....  ;D

kitten

Chłopaki, macie rację - niezłe to moto  :P A tak dla wyjaśnienia dla co niektórych niezorientowanych - ja to ja  :) tzn. ten sam plecaczek, który śmiga ze shpx' em na K1200R Sport w zbyt dużej kurtce po starszym bracie  :P Pozdrawiam

K-Pax

eeeee.... MNie to się widzi, że ani nie zrobisz tego prawka ...ani awatar do Ciebie nie pasuje... ;D
Ale wypada sie przywitać...więc witam gorąco i zachecam bo zrobienia prawka, kupienia moto i wyglądania tak jak na avatarze hihihih. Pokaż tej zgrai facetów, jacy są ciency! ( Nie dotyczy tego forum hihihihi).
BO świat bez moto, jest taki jak rozgotowane pierogi... i nie dowiesz sie tego, jeżeli nie spróbujesz....
Też muszę zrobić prawo jazdy...  ::)tyle że na motorówki, ale zmobilizuj mnie! Zdaj pierwsza ok?  :D
Moderator kazał mi tutaj bajerować...a ja nie umiem sztuki bajeru... Ot problem. Co by tu napisać? ee....szkoda czasu.

shpx

Cześć Kitten - Mój Kociaku! Bardzo się cieszę, że się ujawniłaś na forum :)
K-Pax, Gosia zrobi prawko, już moja w tym głowa! Pamiętaj, że jestem w pierwszej grupie interesów ;) A motorowodniak... przecież to formalność! ;)
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

Ć.M.A

Witaj były plecaczku  ;D
Ć.M.A   (Arkadiusz Dereniewicz) tel.600 206 210

K-Pax

Cytat: shpx w 25 Wrzesień 2009, 14:28:48
Cześć Kitten - Mój Kociaku! Bardzo się cieszę, że się ujawniłaś na forum :)
K-Pax, Gosia zrobi prawko, już moja w tym głowa! Pamiętaj, że jestem w pierwszej grupie interesów ;) A motorowodniak... przecież to formalność! ;)

Ja ją chce zdopingować a ty mi popsułes robotę...   :-\
Kitten, jakbys miała problem z terminem egzaminu, to w Krakowie i pewnie Czestochowie, są egzaminy aż napada śniegu! Nie wymiekaj! Ja zdaje w Sobotę!!! ;)
Moderator kazał mi tutaj bajerować...a ja nie umiem sztuki bajeru... Ot problem. Co by tu napisać? ee....szkoda czasu.