5 Grudzień 2020, 20:19:01

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

yellow_67

Zaczęty przez yellow_67, 27 Czerwiec 2013, 12:32:14

Poprzedni wątek - Następny wątek

yellow_67

Hello
Od lat wielu (miejcie litość i nie pytajcie jak wielu  ;) ) bawię się w turystykę motocyklową.
O wielu też lat (patrz poprzednie nawiaski ...) mieszkam w Kielcach.
Ponieważ generalnie lubię jeździć w minimum 2 osoby czyli ja plus mój ukochany plecaczek Aga od lat jeżdżę na sprzętach dużych :) Co znaczy dużych ?
Ano duuuużych - preferuję generalnie kredensy a od 2009 roku jeżdżę ikoną kredensiarzy czyli Hondą GoldWing 1800 (srebrna).
Zjeździłem kawałek naszego kontynentu ale ten bardziej "cywilizowany" - po paru wyjazdach do np. Rumuni i Ukrainy zakończonych remontem zawieszenia i wątroby tamte kierunki ciągną mnie jakoś mniej. Co nie znaczy, że nie warto tam jechać :)
Bardzo lubię organizować wyjazdy i chętnie podzielę się pomysłami na trasy i bazą noclegową.
Od długiego czasu jestem czytaczem Waszego forum i może czas najwyższy aby wykazać jakąś aktywność do czego zawsze namawia mnie kolego Prezes pwmiki :)

Zatem do dzieła :)
Prawdziwy twardziel nie je miodu, On żuje pszczoły ....

Dominika;)

Gorąco witamy ;)  8)
Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta.

Dominika;)

Twój tekst ,,Prawdziwy twardziel nie je miodu, On żuje pszczoły ...." mnie rozbroił, do jutra będe się śmiać :):):). Widze , że kolega z poczuciem humoru :)
Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta.

yellow_67

No tego z pewnością mi nie brakuje - jedyna wada jaką posiadam, to taka, że posiadam go za dużo ...
Ufff wyszła niezła konstrukcja stylistyczna :)
Prawdziwy twardziel nie je miodu, On żuje pszczoły ....

Jaszczur

darex

tel. 534-654-652

Dżej Dżej

"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

blaz

Cześć
Też lubię kredensy....
Błażej Wawszczyk

johny b

siemanko
AVE MOTOR :)
MOJA HONDA JEZDZI SZYBCIEJ NIZ WYGLADA  :)

kucyk111

Witaj na forum.Kredens Voyager 1200 ZG :)

Hans

RyZyK

Pozdrawiam
RyZyK

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton