21 Wrzesień 2020, 10:09:59

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Żółw/buzer/zbroja

Zaczęty przez RyZyK, 18 Czerwiec 2013, 16:36:42

Poprzedni wątek - Następny wątek

RyZyK

18 Czerwiec 2013, 16:36:42 Ostatnia edycja: 18 Czerwiec 2013, 18:16:24 by Naitsabes
Stoje przed wyborem zółwia, nie powiem moim głowym obiektem jest knox Aegis, recenzje na necie + duzo pozytywnych komentarzy, firma tez bez zarzutu, mam pytanie, czy ktos ma moze aegisa, zebym mogl go dotknac? Ew, czy ktos ma moze track vest? jest to kamizelka z aegisem, nad nia tez grubo sie zastanawiam, czy ktos jest w stanie cos doradzic i ew roznice podac i czy oplaca sie doplacac te 250 zl wiecej, dodam, ze tam w stanadardzie nie ma zadnych protektorow to juz nie wiem czy sama opcja zeby kupic zwyklego aegisa i dokupic protektor klatki za 150 zl okolo ktory sie laczy? zastanawiam sie tez czy moze jednak nie przytulic bionic backa z alpiny albo tak samo ich kamizelki, na pewno wyglada efektowniej ale nic wiecej nie mgoe powiedziec malo w necie jest o tym.

Bylbym wdzieczny za odpowiedzi

Pozdrawiam

Pozdrawiam
RyZyK

Naitsabes

Jeśli zależy ci na samym żółwiu to myślę, że nie ma co przepłacać. Różnice w budowie są niewielkie, a płaci się za markę. Ważne by był dopasowany do twojego wzrostu bo może opierać się o siedzisko motocykla jak będzie za długi. Osobiście miałem buzer Dainese, który kosztował mnie ok 750zł (sprowadzony z UK) podczas gdy kolega z forum Gery miał identyczną zbroję (bez znaczka Dainese), która kosztowała pewnie nie więcej niż 300. Poważnie, jedyna różnica to był znaczek i metki. Zbroje sprzedałem bo okazała się za duża. Reasumując, dołożyłbym na Twoim miejscu trochę i kupił cały buzer. Obecnie mam zbroję 661, z której jestem bardzo zadowolony. Jak miałbyś ochotę ją zobaczyć czy przemierzyć to daj cynk to wezmę ją na jedno z czwartkowych spotkań.

RyZyK

tylko, ze zbroja wyglada to tak, ze na nia kurtki sie nie wlozy..

Pozdrawiam
RyZyK

mOtOrynka

Na zbroje spokojnie zalozysz kurtke, ale zbroja to i bluzę przyjmie :)

Ja mam samego żółwia - jakbyś chciał za 60 zł moge sprzedać.
Jeśli nie jazda, to CO? Jeśli nie moto, to KTO?

tome_k

Naitsabes

Słabo te protektory wyglądają

pat

Cytat: tome_k w 19 Czerwiec 2013, 23:51:12
A co powiecie na takie rozwiązanie?

http://allegro.pl/zbroja-buzer-datex-oryginal-l-ce-i3332524664.html

Mam taką na enduro i mnie odpowiada, nie miałem w niej jeszcze gleby (odpukać) ;) ale dla mnie jest OK. Chcesz to w sklepie crossowym na Pocieszka powinni takie mieć - bo tam kupowałem lub u mnie możesz obejrzeć.

Faktycznie ochraniacze klatki są takie sobie ale reszta już całkiem sensowna (oczywiście jak za tą cenę) bo do wyczynowych ubrań tego nie porównuję.
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

RyZyK

Zdecyduje sie chyba na Aegisa i ew. na ochraniacz klatki piersiowej ktory laczy sie z nim, jesli po dotyku w sklepie i zobaczeniu uznam, ze oplaca sie go kupic

@motoryna niby jak zaloze kurtke skorzana, ktora sama ma protektory, na to zbroje, musialbym ja cala wybebeszyc z protektorow, mimo to jakos sobie nie widze wciskania kurtki na to, zbroja okej, jako wyposazenie ale na takie dni jak dzisiaj i jedynie z termo pod spodem

Pozdrawiam
RyZyK

Gegas

Cytat: tome_k w 19 Czerwiec 2013, 23:51:12
A co powiecie na takie rozwiązanie?

http://allegro.pl/zbroja-buzer-datex-oryginal-l-ce-i3332524664.html

Ja mam właśnie taką i nie narzekam, jedynie co zrobiłem to odprułem logo :P

Naitsabes

Cóż, narzekać będzie można dopiero po, odpukać, incydencie i tym jak się zbroja sprawdzi.

RyZyK

Po wielu przemyśleniach i zobaczeniu zolwia alpiny na jakims zlocie, taki gosc od triumpha w calym kombi mial go zdecydopwalem sie wlasnie na bionic backa, zółw mi przyszedł jest super wykonany, no, ale w sumie za ta kase to az zal by bylo gdyby nie byl, ma same pozytywne wrażenie u mnie, jakby sie ktos zastanawiał to polecam, dobre ceny daja na 4bikes.pl, gosc z ceny katalogowej zszedl mi 90 zl + przesylka gratis.

Pozdrawiam
RyZyK

Arek

Czyli ile Cię wyszedł ostatecznie?

RyZyK

24 Lipiec 2013, 00:25:56 #12 Ostatnia edycja: 24 Lipiec 2013, 00:29:35 by RyZyK
409

// dzisiaj przejezdzilem z nim 2 h i wszystko ok

Pozdrawiam
RyZyK