26 Wrzesień 2020, 00:49:14

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Pomóżmy Wszyscy Motocykliście !!

Zaczęty przez xaters, 17 Czerwiec 2013, 17:25:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

pat

Słuchaj nie chcę być na "nie" bo uważam że warto docenić takie inicjatywy jak Twoja tylko jak rozumiem celem akcji jest zebranie $ Więc miejsce zbiórki musi być naprawdę ruchliwe żeby jak najwięcej osób się przewinęło... Obawiam się że w lokalu zjawią się osoby które znają to miejsce i może kilka osób które dobrze zna zespoły które zagrają (a nie są to zespoły z całym szacunkiem dla nich, najbardziej znane w Polsce). Dlatego pomysł np z podpięciem się pod "ekipa na swoim" jest chyba bardzo trafiony. Ja też tego nie śledzę ale z tego co wiem to właśnie zakwalifikowali się do finału i im zależy na jak największej sprzedaży piwa bo tak wygrywają program, w twojej akcji zależy na jak największej ilości osób więc powinno się to dać jakoś zrobić.
Jeżeli chcesz zaangażować motocyklistów to może zorganizować np. przejażdżkę na motocyklach dla dzieci. Np stoimy całą sobotę / niedzielę na Paderewskiego i robimy jakieś kółko w tą i z powrotem jeżeli jakieś dziecko che się przejechać za 5zł, zdjęcie na motocyklu 2zł tylko do tego potrzebny jest mega bilbord z informacją że zbieramy dla chorego motocyklisty...
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

xaters

Pomysł z przewozem na motocyklach jest również bardzo dobry i mógłby naprawdę zaowocować. Pomysł z ekipą też jest wspaniały tylko muszę przemyśleć jak by to miało wyglądać. Wasze opinie i pomysły są naprawdę dobre więc  zachęcam do udzielania się w tym wątku. W przyszłym tygodniu zorganizuję odwiedziny Zbyszka w szpitalu, najpierw zaś muszę obgadać t oz jego rodziną i wszystko zaplanować.
Dla mnie nie mam rzeczy niemożliwych, kiedy o czymś marzę to zawsze to spełniam. Kiedyś marzyłem o Hondzie i w ciągu pół roku , przelewając krew i pot spełniłem coś co rzekomo było niemożliwe . Jedną ważną rzeczą jest to aby nie słuchać innych, bo to nie oni za mnie żyją.

xaters

Świętokrzyskie centrum onkologii Kielce, ul. Artwińskiego, oddział chemioterapii sala nr.21 - to jest dokładny adres Zbyszka więc możemy robić odwiedziny.
Dla mnie nie mam rzeczy niemożliwych, kiedy o czymś marzę to zawsze to spełniam. Kiedyś marzyłem o Hondzie i w ciągu pół roku , przelewając krew i pot spełniłem coś co rzekomo było niemożliwe . Jedną ważną rzeczą jest to aby nie słuchać innych, bo to nie oni za mnie żyją.

xaters

Uwaga.
Sprawa akcji charytatywnej z urzędu wojewódzkiego w końcu trafiła do sekretariatu prezydenta i teraz  mam już praktycznie wszystkie formalności poza pismem w którym zawarta będzie prośba o zgodę na czerpanie prądu i uzyskanie wybranego terminu. Muszę jeszcze wykonać kilka telefonów odnośnie informacji dotyczących zbiórki pieniędzy i to by było wszystko. Istotną bardzo rzeczą jest to że ja jako osoba fizyczna sam nie mogę tej akcji zorganizować ale wraz ze Stowarzyszeniem Kieleckich Motocyklistów jak najbardziej. Co o tym myślicie ?

Naitsabes

Myślę, że nasz status nie wyklucza takich działań jednak potrzebujemy konkretów. Najlepiej będzie jak przyjdziesz na spotkanie powiedzmy za tydzień i o tym porozmawiamy. Jeszcze lepiej by było zagadać do Karoli z forum bo chyba jest ona najbardziej zorientowana z nas wszystkich jeśli chodzi o sprawy urzędowe naszego stowarzyszenia.

xaters

Dokładnie tak planowałem zrobić. kiedy w sekretariacie prezydenta wspomniałem o stowarzyszeniu gość z za biurka uśmiechnął się i powiedział że wie co to za stowarzyszenie i nie było by żadnych problemów :)