19 Wrzesień 2020, 02:40:05

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2013/07/12-14 Zlot na Zachodzie

Zaczęty przez pat, 10 Czerwiec 2013, 11:35:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

pat

10 Czerwiec 2013, 11:35:32 Ostatnia edycja: 11 Czerwiec 2013, 00:27:10 by Naitsabes
Ponieważ z roku na rok coraz słabiej jest ze wspólnymi zlotami to może w tym roku chociaż jeden uda się zaliczyć wspólnie. Duszmen kiedyś proponował by wybrać się na Zachód więc pojawia się propozycja takiej imprezy: https://www.facebook.com/Festiwal.Rock.Blues.i.Motocykle
Do przejechania jest kawałek więc będzie można trochę pojeździć - wybierzemy jakąś fajną drogę żeby nie lecieć autostradą chyba że czas nas będzie gonił... proponuję urwać się trochę z roboty i wyjechać ok 13:00 - do dogadania - są chętni?
aaaa nigdy nie byłem na tym zlocie więc nie wiem jak tam jest ale impreza po raz 18 więc chyba sobie radzą ;)
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

pablo

Igor - to prawie 500 km w jedną stronę  :(
Człowiek mądrzeje wraz z wiekiem, niestety zazwyczaj jest to wieko od trumny.

pat

Cytat: pablo w 10 Czerwiec 2013, 12:08:22
Igor - to prawie 500 km w jedną stronę  :(

Pablo - to prawie 500 km w jedną stronę :)

a tak na poważnie to tak, fakt to kawałek, jest inny zlot w tym terminie w Myszkowie, czyli jakieś 120km ale nie zapowiada się tak dobrze... Póki co jestem za tym w Łagowie, dlatego piszę o tym dużo wcześniej żeby każdy mógł się ogarnąć z robotą i kaską.

Jak będą chętni na ten termin ale na krótszy wypad to też coś wymyślimy - np. pętla Bieszczadzka z namiotami + może Tatry albo ekstra % ;) bo jedno drugie wyklucza...

no tak z drugiej strony to fajnie byłoby gdzieś dalej wspólnie polecieć i zobaczyć coś nowego...

marko

Byłem z zeszłym roku. Miasteczko przepiękne warte przejechania 500 km.Gorzej z polem namiotowym oddalonym od  całej imprezy, jak dla mnie za małe .Motocykle zostają na parku maszyn .Warto poszukać pola namiotowego  na prywatnych posesjach w centrum miasteczka. Muzyka i atmosfera świetna .Ze względu na bliskość granicy bardzo dużo motocyklistów z  Niemiec.
Ja jadę.
Marek tel.603605267

czakbazak

Mirek
602621427 

Instalacje alarmowe. Kamery. Monitoring. Anteny. Domofony. Wideodomofony.

czakbazak

Ja i marko startujemy w piątek około 13-tej. Jak są chętni to możemy wystartować razem. Powrót w niedzielę.
Mirek
602621427 

Fafik

W Łagowie byłem 3 razy ale wtedy miałem na zlot jakieś 60km :) Zlot oczywiście polecam. Z polem namiotowym nie było problemów ale ekipa była miejscowa  8)
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

pat

!%#@&*!!! wa mać ja ciągle nie mam motocykla i szansa że będzie na jutro do 13:00 raczej jest = 0 więc muszę odpuścić...

czakbazak

Zlot zaliczony. Trasa monotonna ale za to w Łagowie wszystko się rekompensuje. Całe miasteczko opanowane przez motocyklistów. Niekończąca się spektakularna parada, praktycznie do wieczora no i super pogoda :) polecam wszystkim na przyszły rok, warto się tam wybrać.
Mirek
602621427