26 Listopad 2020, 21:20:24

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Obstawa ślubna - koszulka z napisem.

Zaczęty przez Jaszczur, 9 Czerwiec 2013, 16:41:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jaszczur

9 Czerwiec 2013, 16:41:48 Ostatnia edycja: 9 Czerwiec 2013, 21:12:23 by Jaszczur
W najbliższym okresie szykuje się kilka obstawa ślubnych Hansa, Pszczurka.
Wpadł mi do głowy żeby wszyscy byli ubrani w koszulki z napisem na plecach "Obstawa Ślubna", "Motocyklowa Obstawa Ślubna", "CBŚ / Całkiem Blisko Ślub", "Orszak Weselny", "Motocyklowy Orszak Weselny". Jutro się zorientuje ile by takie koszulki kosztowały.

Co sądzicie o takim pomyśle. Czekam na wasze posty?
Wszystkie uwagi w szczególności propozycje napisów, kolorystyka koszulek i napisów mile widziane.

Dżej Dżej

Jestem za fajnie by było byc tak samo ubranym :) Moze wkoncu cos zmienimy w takich inicjatywach  ;D
"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

Gegas

Nie chciał bym nikomu nic narzucać ale koszulkę mogła by mieć ew pierwsza i ostatnia osoba z obstawy. Odpowiednio z napisem przód - tył . 

pat

Ja tam się mogę dostosować do reszty tylko zwrócę uwagę na dwie rzeczy - często na takie imprezy wiele osób decyduje się w ostatniej chwili i przyjadą bez koszulek a to już nie będzie tak wyglądało jak powinno, druga sprawa czy te koszulki zakładane byłyby na kurtkę / kamizelkę?
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

werholt

Mnie się ten pomysł zupełnie nie podoba , kojarzy się z wódka weselną i innego typu erzatzami po taniości i ilości . Do obstaw pogrzebowych z jakim napisem by była ..? Obstawa weselna mam jechać z takim fasonem i wrzawą ,żeby jej nie trzeba było podpisywać !
Lepiej koszulek z KFM dodrukować , wciskać każdemu "nowemu" na forum - coby jedność i poczucie wspólnoty umacniać .
.. jeszcze nigdy tak nie było , żeby jakoś nie było ..
(J.Szwejk)

Jaszczur

Cytat: pat w 10 Czerwiec 2013, 11:10:35
czy te koszulki zakładane byłyby na kurtkę / kamizelkę?

Zakładane na odzież wierzchnią.

Jaszczur

Cytat: werholt w 10 Czerwiec 2013, 11:30:54
Lepiej koszulek z KFM dodrukować , wciskać każdemu "nowemu" na forum - coby jedność i poczucie wspólnoty umacniać .

Jestem za - temat dla członków CKR do omówienia na spotkaniu.

pat

Cytat: Jaszczur w 10 Czerwiec 2013, 13:39:59
Cytat: pat w 10 Czerwiec 2013, 11:10:35
czy te koszulki zakładane byłyby na kurtkę / kamizelkę?

Zakładane na odzież wierzchnią.

No to rozmiarówka musi być moooocno zróżnicowana... co przy niedużej grupie osób może stanowić drobny problem przy produkcji i zamówieniu  ale nie sieję defetyzmu 

Naitsabes

Mnie również, koszulki weselne, średnio do gustu trafiają. Myślę, że po białej wstążce na lusterku by wystarczyło.

pat

Fajnym motywem były białe baloniki np u Izy i Pawła i może iść w tą stronę?

werholt

Cytat: pat w 10 Czerwiec 2013, 14:59:31
Fajnym motywem były białe baloniki np u Izy i Pawła i może iść w tą stronę?

Były - bo odfruneły , popękały na wydechach - z jednym to się nawet Motorynka mocowała bo jej sie wtrynił pod moto .Fajnie wyglądaja na postoju , ale w czasie jazdy się zbyt nieprzewidywalne . Lepsze już te wstażeczki Naitowe lub może proporczyki ,albo lepiej - kamizelki odblaskowe z jakimś weselno- motocyklowym motywem.
I tu jest pole do popisu . Na fajnym logo można by nawet zarobić :)
(J.Szwejk)

Jaszczur

10 Czerwiec 2013, 16:22:55 #11 Ostatnia edycja: 10 Czerwiec 2013, 16:37:00 by Jaszczur
Balony w trakcie jazdy po prostu się urywają. Kamizelki odblaskowe osobiście mi się nie widzą.

Co do proporczyków przypomniało mi się że dość fajnie wyglądały chorągiewki jakie były przy promocji Galerii Korona ale czy to pasuje na ślub i trochę kłopotliwy montaż trzeba mieć opaski.

Wstążki jak najbardziej ale długości 1metra tak żeby można je w połowie zawiązać na lusterkach. Wtedy zostają wiszące wstążki 40cm, które widać. Krótszych wstążek po prostu nie widać.

----

Co do wstążek trzeba liczyć po 6 metrów na motocykl (podwójnie na prawe i lewe lusterko oraz tył). Dlaczego podwójnie z jednej robimy kokardę a z drugiej ogonki.
Na allegro są ładne szeroki 12mm w rolach po 32mb czyli jedna rolka na 6 motocykli. Licząc z kosztami dostawy wychodzi po 1zł na motocykl :).
http://allegro.pl/wstazka-satynowa-tasiemka-wstazki-12-mm-32-m-i3276125582.html
Co sądzicie o takim zakupie grupowym??

PS. Ja osobiście był bym za wstążkami.

werholt

Eeee... kamizelki w pełni wymienialne , wielokrotnego użytku  , spełniałby funkcję ozdobna i ostrzegawczą , można by było wypożyczać na obstawy , zajmują mało miejsca , łatwo przywdziać . Tanie , fanatycy obstaw mogliby na nich zbierać autografy par ślubnych co stanowiłoby miłą pamiątkę . Taki "opisany" weteran z dumą by ja wdziewał czym budził by podziw nowicjuszy . Można nawet medal wymyślić np: za sto obstaw i pozostanie kawalerem :)
(J.Szwejk)

ciepel

nie wiem czy omawiane było coś z tego na spotkaniach, ale mam remont w domu i malo czasu dla siebie.

jeżeli coś jest ustalone, to chętnie się tez dołączę, mam zamiar trochę wspomóc w obstawach mimo ze niedawno zacząłem przygodę z moto (i przez to tez nie wypowiadałem się w tym temacie - jeszcze na obstawach nie bylem)
jakby coś mail lub: 600 685 991

Naitsabes

Nic nie było omawiane Ciepel. Myślę, że wstążki na lusterkach (każdy we własnym zakresie) to jest to co się sprawdzi 8)