26 Listopad 2020, 23:41:35

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Weekendówka 18-19 maj

Zaczęty przez jacu, 15 Maj 2013, 11:23:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

jacu

https://mapy.google.pl/maps/ms?msid=206767920903589755939.0004dcbc47d7bb188612a&msa=0

Witam

jest pomysł żeby się w łykend nie zanudzić i zrobić szybki wypad w okolice "nasych piknych taterek"
wyjazd w sobote z rańca nocleg gdzies na trasie jeszcze do ustalenia i powrót w niedziele

na chwile obecną jadę ja erni kaśka, ale być może dołączą maxon ( nasz przyjaciel z krakowa) robert, obek, i...

jedziemy raczej normalnie (ale raczej szybko) bez zbednego opitalania się, bez marudzenia i fochów (to głownie do kaśki), ekipa ma być zgrana, dużo śmiechu, co nieco picia, na luzie bez jakiegoś spinania się na siłe, no i w miarę możliwości jak najtańszym kosztem

co jeszcze? nie wiem trasa jest optymalna na dwa dni, wiem ze można ją urozmaicić jest tam wiele pięknych krętych górskich dróg ale nie widze sensu goniena na pałe żeby tylko trzepnąć kupe km i nic nie zobaczyc

do obgadania jest nocleg, czy w pl czy słowacja mile widziane jakieś tanie propozycje

pozdro pochwa

GG 4875121

Szczurkov

Mam nadzieje że przejazdem będąc w Krakowie wpadniecie do mnie na mrożoną herbatę?
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

Dżej Dżej

Cłolero moją traske trzepnołeś  ;D trasa jest zaj... jechałem tamtędy w zeszłym roku  ;D
"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

TOMI

Jacu na którą godz.planujesz powrót do Kielc w niedzielę?

karola

Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

Naitsabes

Dżej Dżej

Jakby ktoś sie nie wyrobił teraz my z Jolą i MarcinemCK lecimy 25,26 maj taką samą traske :) ;D

TomekAAA

Za górami, za lasami, za Zakopanem po słowackiej stronie jest mieścina o nazwie Vrbov. A tam baseny termalne i domki nad jeziorem. Fajne miejsce na nocleg. Można rozbić też namiocik. Standard niski ale do zniesienia jak na samo spanie.

mOtOrynka

Cytat: Andre w 15 Maj 2013, 17:57:10
Jakby ktoś sie nie wyrobił teraz my z Jolą i MarcinemCK lecimy 25,26 maj taką samą traske :) ;D

Po 1 to konkurencję nam robicie :)
a Po 2 to jakbyście zaprosili to byśmy razem polecieli, ale jak nie chcecie to nie :P
a serio, to nie wiem czy nie musimy przełożyć, bo nasz Erni nie może jechać.
Jeśli nie jazda, to CO? Jeśli nie moto, to KTO?

Dżej Dżej

Bo planować to trzeba umieć  ;D Żeby wszyscy pojechali  ;D ;D ;D

Gegas

Ja również chętny za tydzień ;)

Dżej Dżej

Gegas a mógłbyś potwierdzic to w miare szybko? Bo obdzwonilismy chyba z 20 i lipa . Mamy domek na 6 osób po 25zeta na osobe tylko musimy potwierdzic gosciowi do niedzieli

TOMI

Jeśli brakuje 6-go to ja wybrałbym się z Wami

Obi

My z Jacem jedziemy w ten week choćby we dwóch i basta !!!
CWKO pozdrawia!

Dżej Dżej