4 Grudzień 2020, 08:08:13

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2013/08/03 Parada Weselna

Zaczęty przez Rafalnikkk, 11 Maj 2013, 21:31:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

Rafalnikkk

11 Maj 2013, 21:31:50 Ostatnia edycja: 12 Maj 2013, 18:24:33 by Naitsabes
Witam Wszystkich  :)
3 Sierpnia 2013 roku będę brał ślub :) i chciałem Was wszystkich serdecznie zaprosić na paradę weselna :) trasa przejazdu jeszcze dokładnie nie jest mi znana ale spotkanie można by już zrobić u mnie pod blokiem na ul.Równej 11 w Kielcach stamtąd  byś my ruszyli na Siodła kolo Zagnańska i potem do Kościoła Św.Rozalii i Św.Marcina w Zachełmiu po całej ceremonii przejazd z Zachełmia do Hotelu "Patver" w Borkowie .
był bym bardzo wdzięczny za przybycie i eskortę w ryku silników motocykli :) oczywiście % będą przygotowane :)

pozdrawiam :D

POPRAWIONY TYTUŁ WĄTKU

johny b

fajna sprawa taki szpaler, na mojm slubie chlopaki zroboli mi taka niespodzianke, bylo zajebiaszczo ;D
na ten momet sie pisze.
MOJA HONDA JEZDZI SZYBCIEJ NIZ WYGLADA  :)

mOtOrynka

Ja też jeśli będę i nic nie wypadnie - jadę :)
Jeśli nie jazda, to CO? Jeśli nie moto, to KTO?

TomekzCK

Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

Rafał

Gratulacje!
Też się wstępnie piszę :)
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Jaszczur

Wstępnie będziemy też z Anią. Przypomnij się w tym wątku tak około 27 lipca - odśwież wątek :).

Rafalnikkk

Fajnie dziękuje z Góry :) oby pogoda dopisała :) i oczywiście odświerze watek pozdrawiam LwG ;)

Obi

CWKO pozdrawia!

Gegas

Jeżeli tylko dam radę to jadę  :)

Buchaj

Wstępnie też się piszę;)
Tutaj chodzi o pasję...

Jaszczur

9 Czerwiec 2013, 16:47:00 #10 Ostatnia edycja: 9 Czerwiec 2013, 16:54:42 by Jaszczur

Rafalnikkk

Witajcie :) chcialem sie tylko przypomniec ;) jest jeszcze tydzien czasu i spokojnie mozna sie namyslec pozdrawiam ;)

Naitsabes

Zróbcie listę panowie. Niestety trochę osób odpadnie bo niefortunnie żenisz się podczas motozauro :(

Hans

motozauro to moim zdaniem wystarczający argument aby zmienić termin ślubu ;)

Gegas