4 Grudzień 2020, 04:37:17

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Skąd kupić i jak dobrze kupić

Zaczęty przez Arek, 20 Wrzesień 2009, 23:46:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

Arek

No modlę się zbey choć trochę cieplej było, bo nie chcialym zaliczyć highside'a na oszronionej 8-mce......Nie wiem czy Gn egzaminacyjny ma "slicki", ale zapewne zimówek nie będzie miał  ;D Bądźmy dobrej mysli.

hubert

te sprzety w WORDZIE sa dobrze wyregulowane i sa w dobrym stanie(maja jeden motocykl;p), jak ja zdawalem pod koniec wakacji to jezdzilo sie super. wydaje mi sie ze na 8ce przy predkosci 3km/h ciezko zaliczyc glebe....

miccal

braciszek dzis zdawał, padało , zaliczył glebe na manewrowym gdy pod górkę musiał podjechać na rampie zrobionej z drewna sic!,, wiadomo ślisko niemiłosiernie, egzaminator kazał następna próbę przeprowadzić na betonowym podjeździe dla samochodów, czyli jednak maja ludzkie odruchy:) aha,, brat zdał za pierwszym razem wiec można, nawet gdy pada i zimno:)
mistrz prowizorki, rzeczy niemożliwe robię od ręki, na cuda trzeba poczekać.

mija

Cytat: Arek w 13 Październik 2009, 22:27:40
No modlę się zbey choć trochę cieplej było, bo nie chcialym zaliczyć highside'a na oszronionej 8-mce......

a to masz zamiar z takim impetem wpadać w tą 8 kę żeby tylnym hamować??? ;) na gienku? na 2ce?  ;D

Naitsabes

Ja zdawałem między pierwszymi opadami śniegu, a był to październik ;] Na mojej jeździe na placu opadów nie było, za to na miasto jak się pojechało to pokropiło. Bardziej doskwierało zimno.

nysander

no to chyba ci przeloza egzamin ... ;/

Szczurkov

Ja zdawałem w totalnym upale i byłem full ubrany.. :/ po powrocie to można było ciuchy wkręcać.. Więc za ciepło źle i za zimno źle.. ale chyba ważniejsze to trzymać nerwy na wodzy to się wtedy człowiek lepiej skupia na jeździe. 
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

Arek

14 Październik 2009, 21:19:39 #97 Ostatnia edycja: 14 Październik 2009, 21:24:28 by Arek
NO chyba pozamiatane, za oknem jest jedna wielka patologia, jak i w zakładach wulkanizacyjnych  xD Jutro dzwonię do WORD-u zapytać co w takiej sytuacji, czy mam sie zgłosić czy odrazu przełoża.

Miccal mógłbyś rowinać o co kaman z tym podjazdem z drewna?Przecież ruszanie pod górke odbywa się na asfaltowej "górce", o ile można ją tak nazwać. Czy nie z Kielc jesteście?

PS: Na Gn-nie nie chodzi mi o to że bedę szalał, ale przy oponach na tym sprzecie róznie może być, no ale raczej mi odwołają, chyba że nie to ja moge iść  ;D Gorzej jak obleje....

mija

asfaltowej górce? ;D ;D ;D
drewniane wzniesienie sklecone jest hahhahh

Arek

O kurde......Ono jakieś strome jest?No ale chyba skoro tyle ludzi to przejedzie, to chyba nie będe miał problemów, ale jakoś cały czas wyobrażam to sobie jako moją dawnię skocznie dla rowerów......

mija

strome nie jest- to małe wzniesionko powiedziałabym ;D ale ktoś tu chyba pisał, że jak kropi to ślisko jak cholera :o ja nie wiem bo słońce miałam na egzaminie......
słońce........................... :'( :'( :'( :'( :'(
i się zdołowałam teraz........... :'( :'( :'(

Naitsabes

Przesadzacie z tym egzaminem. I ze wzniesieniem jakiś problem? Bez przesady

Niszczacy_zboze

Cytat: Naitsabes w 15 Październik 2009, 17:21:41
Przesadzacie z tym egzaminem. I ze wzniesieniem jakiś problem? Bez przesady

Jeżeli zapomnisz o kraniku prawie niemożliwe.
Co do motocykla to po jeździe na 8 na drugim biegu na wolnych obrotach gdy mu dodałem gazu to tak jakby się zadławił, jakby zaraz chciał zgasnąć, uratowałem się sprzęgłem.

Jednak co do ubioru to mnie instruktor mówił, aby przyjść w normalnych ciuchach na egzamin. Wszystko zależy od egzaminatora.

www.gloriamaris.pl Kursy na ratownika WOPR, Patenty motorowodne, patenty żeglarskie, kursy nurkowania i inne.

http://kz440.za.pl/

Arek

No nic zobaczymy, mam iść do WORD-u na umówioną godzinę, wiec wszystko rozstrzygnie się jutro ;)

hubert

to wzniesienie ma chyba 15 cm wysokosci, i jakies 3 metry długosci... to wychodz sin 15/300 = GÓWNO a nie wzniesienie:)