19 Wrzesień 2020, 09:30:00

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Skąd kupić i jak dobrze kupić

Zaczęty przez Arek, 20 Wrzesień 2009, 23:46:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

nysander

ja na egzaminie mialem buty spodnie kurtke i rekawice, kasku nie bralem bo i tak na miescie sie nie da w nim jezdzic i nie zastanawialem sie nad tym czymi to cos pomoze czy nie ... zalozylem jak zawsze dla wlasnego bezpieczenstwa.

mija

a mnie doradzili żeby nie strugać znawcy bo tego nie lubią i byłam w zwykłych ciuchach
zdałam  ;D

gral

Popatrzcie na ten egzamin
http://www.youtube.com/watch?v=b-yc22eqQsQ
Nikt się nie przy.... do ósemki , pochylnia z betonu a nie z desek....

hubert

kurde, taki plac manewrowy :o w Polsce cos takiego nie przejdzie. W jakim to jest panstwie?

Naitsabes

Może i my się doczekamy tego. Sęk w tym, że w PL motocykle nie są tak popularne jak na zachodzie czy US. Co gorsza, jesteśmy wręcz przez społeczeństwo nie akceptowani. Ale dość offtopu ;]

Arek

Nie no pogoda teraz bardzo lipna, więc może wezmę swoje rękawiczki albo i pójdę bez, niech się dzieje co chce, trudno.

Co do egzaminu to takie coś mogłoby być  ;D ;D
http://www.youtube.com/watch?v=G16KUItj198&feature=related

TAki egzamin chociaż nauczyłby człowieka obycia z motocyklem :D

hubert

np jasne, takiego egzaminu to pewnie bym nie zdal:) a napewno po 20h kursu;p

nysander

ale przyznam sie ze kurs zeby sie tak nauczyc jezdzic z checia bym zaliczyl ...

hubert

wiem ze jakos nie dawo była taka akcja w lublinie, ktos pisal na forum o tym. Jak bedzie w przyszlym sezonie gdzies niedaleko to z checia bym sie wybrał...

nysander

było było w lublinie w ten weekend ... ale tam ci co najwyzej pokaza conieco i troche pocwiczysz ... a do takiego poziomu napewno tak ot nie da sie dojsc ... napewno na wiosne trzeba sie przygladac takiemu szkoleniu chocby nawet jednodniowemu.

hubert

myśle ze ten gosc z filmiku trenuje latami, ale nawet jednodniowy kurs daje juz duzo:)

Arek

Tak, warto posłuchać kogoś "mądrzejszego", czyli bardziej doświadczonego, potem (jak zdam i będe miał moto :D) chętnie wybrałbym się grupką np. na Radom albo Kraków pośmigac po kartingowym, koszty są naprawdę małe a funu co niemiara  ;D ;D

Nawiązując do egzaminu kolega nie poszedł bo pogoda lipna była, mówi ze przepadł mu egzamin, Wolę sie jednak upewnić na żywo, bo może żartowniś :D

nysander

ja tam bym nie odpuszczal. jak bedzie pogoda do bani to najwyzej egzaminator przelozy a ty nie stracisz kasy. jak bedzie znosnie do bani to moze byc bardziej przychylny i np na dynamike polozy lage bo bardzo sie o ten motor tam boja ... zeby gleby nie zaliczac bo i tak ubity jest strasznie

Arek

Nie no oczywiście że chocby żabami czy murzynami rzucało to idę, mogą przełożyć ale ja 70zł nie mam zamiaru wyrzucać w błoto. Właśnie patrzylem prognozę i ma być +1 i opady sniegu z deszczem, więc ciekawe co z tego wyjdzie :-\  Też liczę na mała wyrozumiałość, ale jak wiadomo lepiej dmuchać na (bardzo) zimne ;)

hubert

Arek, nie martw sie, moj kumpel zdawal rok temu, wlasnie jakos tez w takim okresie(pazdziernik) lało niemiłosiernie, i mowi ze nawet na tym skorzystał... mowi ze na placu manewrowym zrobil tylko trzy osemki, hamowanie kazal mu zrobic z wolnej jazdy bo mokro i bardzo slisko, trase musial przejechac chyba juz cala, w sumie egzaminator w samochodzie siedzial to jemu to rybka:) podsumowujac jemu zle warunki atmosferyczne troche pomogly... tak twierdzil moj kolega:)