2 Grudzień 2020, 13:24:59

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Skąd kupić i jak dobrze kupić

Zaczęty przez Arek, 20 Wrzesień 2009, 23:46:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

TOM

oj Hubcio nie masz się czym chwalić!! NUNU!!
Tomek O.    tel.500 101 822
Jedziemy? :)

hubert

tak wiem, zachowalem sie jak gowniarz, postanawiam poprawe i obiecuje ze nigdy juz nie bede jezdzil bez prawa jazdy:)

PS: nie to zebym ci Arek proponowal smiganie bez papierka:)

Naitsabes

5 Październik 2009, 03:06:36 #32 Ostatnia edycja: 5 Październik 2009, 03:08:36 by Naitsabes
"Więcej jak 7,5 nie będzie" Arek ja na swój 1szy moto ciężko pracowałem mając nieskończone 18 lat by móc sobie na cokolwiek pozwolić. Coś za 7,5 tys było nie osiągalne. Jesteś uważam w rewelacyjnym położeniu mając taką kasę na start. Ja się musiałem w 5 zmieścić. Powoli, powoli! Każdy by chciał od razu coś nowszego ale niewielu może sobie na to pozwolić. Nie masz na co narzekać.

SVka mówisz nowsza, ale to i kasa większa. To 1sze poważniejsze moto. Ja siadając na swojego GSa po raz pierwszy byłem zachwycony. To było cudo nad cudami po WSkach, MZkach, komarkach itp. Cieszyłem się jak głupi. 7,5 tys to kupa kasy i jest wybór wbrew pozorom.

Jeszcze mała uwaga z mojej strony. To 1sze moto więc pomyśl o czymś co się też sprzeda bez większych problemów. A jeśli chodzi o GS-a to jeśli będziesz miał zadbaną to problemu nie będzie, gorzej z taką 125. Nie znam innego motocykla jak gs500 cieszącego się taką popularnością i niezawodnością. Mój był z 94 roku. Także raz jeszcze, masz niezłą kaskę jak mało kto z nas miał na swoje 1sze moto, pomyśl o tym, że będziesz chciał ją zmienić ale by i ci się maszyna podobała.
Powodzenia ;)

czoperski

trochę nie w temacie, ale mój pierwszy motocykl kupiłem za 5 marek ( wschodnioniemieckich ) - to był IŻ 49, który ze 30 lat leżał pod węglem ;D
Za 7,5 tysia to pewnie wtedy można było kupić kawalerkę!!! ;D

TomekAAA

Jeżeli mogę coś polecić z własnego doświadczenia, to numer 2 z mojego Podpisu (XJ600 Diversion).

To jest mój pierwszy moto po długim okresie posuchy. Bardzo mile go wspominam. Jak na start to bardzo fajna sprawa. Sprzedałem go za około 5 tys. zł (więc na prawko i rejestrację by zostało). Woził mnie przez kilka miesięcy bezawaryjnie.

Polecam, pozdrawiam itp.!

tome_k

Cytat: Arek w  4 Październik 2009, 18:39:28
Chcialbym kupić coś najlepszego za ta kasę, ale żeby jakoś wygladalo bo te okrągle lampy ehh  :-\ :-\ Jakoś nie moge tego straawić.

Ja zaczynam od Bandit-a 600 z okrągłą lampą i jestem zadowolony:)
Może zastanów się nad banditem w wersji z owiewką? Myślę, że na początek to w miarę dobre rozwiązanie:)

tome_k

http://moto.allegro.pl/item762411854_suzuki_bandit_gsf_600.html

Może Cię zainteresuje? No i trzeba byłoby go dokładnie obejrzeć ale myślę, że zmieściłbyś się w podanej przez Ciebie kwocie.

K-Pax

Cze...
a zanim kupisz, cagive itp...to się dowiedz i pomyśl, gdzie bedziesz mógł potem kupić do niej części! Masz racje, że te maszynki są śliczne, ale jak chcesz upalać, a nie patrzeć na zepsuty motocykl to daj sobie siana z włoszczyzną. Miałem kiedyś watpliwą przyjemność współpracować z Aprilią i powiem ci, że ludzie czekali po 6 mcy na części..totalna MASAKRA.... a nie wszystko w motocyklu można pospawać i zglucić klejem. Masz kupe kasy na moto, więc jej nie wyrzucaj w błoto. Gusta nie podlegają dyskusji, ale dostępnośc cześci, już tak. Miłego dzionka.  8)
Moderator kazał mi tutaj bajerować...a ja nie umiem sztuki bajeru... Ot problem. Co by tu napisać? ee....szkoda czasu.

Arek

Tak, z częściami już sie dowiadywalem, nie ma tragedii.
Natomiast Bandit - hmm wygląda fajnie, ale powietrzak-olejak i na gaźnikach, a 4t wolałbym już na wtrysku, bo a to synchronizacja itd, itp....
Cieżko przekonać rodziców na coś większego niż 125, niestety  :-\ Zobaczę co powie gość na moją propozycję cenową co do CAgivy, jak się nie zgodzi to odpuszczę albo zaczne szukać czegoś do 6000, bo i tak niedługo na sell to chociaż nie stracę dużo. NIby mam 7500, niby dużo a jednak mało   ;)

Naitsabes

Marudzisz :P

Cagiva? Zgodzę się co do części. I czy łatwo to będzie potem sprzedać? Na wtrysku, super wygląd, a i z salonu by się chciało. To 1sze moto, wysoko stawiasz poprzeczkę ;)

Arek

Hmm No Cagivy nie są słabo hodliwe, ale rozchwytywane też nie są - ludzie czytają bajki na forach i tak jest  :-\

Niestety jest tak że jak sie ma 5tys to podobają sie motory za 7, jak sie ma 7500  ;D to sie podobają za 12000, a jak sie ma 12000 to ten za 20 000 to już kosmos....Niestety, nie ma dobrze ale rodzice dalej nieugięci :-\
Poczekamy chwile zadzwonie jutro o tą Cagive, jak gośc nie spuści no to raczej koniec w tym roku :-X

Arek

Dobra porozmawiałem z rozsądkiem i mówi że jak bede zarabiał to dla zabawy sobie kupie 125, teraz czas na coś oszczędnego i 4t  ;D
Chciałbym bardzo SV - tylko pytanie kupowąc w tym roku, czy na początku 2010?Głównie chodzi o cenę, prawko na spokojnie zdam bez stresu że motor stoi a papierka nie ma. Na 2010 może miałbym troche ponad 8000, chyba ze ktoś oferuje dobrze płatną pracę to chętnie idę  xD

Naitsabes

Ceny przed sezonem czy sezonowe są niestety wyższe. 7500 na SV w nowszej budzie rady nie ma. Mówisz o takiej jak ma motorynka? Wszyscy wiemy, że sprzedaje. Tylko będziesz musiał ją UMYĆ :P:P:P

gral

A rozsądek Ci podpowiedział o tym że prawko na spoko zdasz czy miałeś tel. z nieba?

hubert

Gral ma racje... "prawko bez problemu zdam" , ja tez tak myslalem, szło mi dobrze, jezdzilem na swoim moto sporo, a tu pierdola i psikus, nie wazne ze dobrze jezdzisz, na egzaminie wystarczy pierdoła( w moim wypadku- sprawdzenie napedu-głupota i skleroza, moja wina;/) no ale tez poszedlem na pewniaka, bo ponoc wszyscy zdaja itp:) wiec nie badz taki pewny, podstawa to skoncentruj sie na 150% i pojdzie wszystko dobrze....