18 Wrzesień 2020, 10:19:00

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Skąd kupić i jak dobrze kupić

Zaczęty przez Arek, 20 Wrzesień 2009, 23:46:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

MiszCZu

Te za 10k to jakieś mega okazje od których lepiej trzymać się z daleka :) Jak szukałem moto dla siebie to w ck była "okazja", dwa lata temu sv 650s z 2006 roku za 11 tys. , jak się później okazało motocykl był cały malowany i używany raczej nie turystycznie jak mówił właściciel  :o

Arek

No i obawiam się że bedzie to samo co z Mito - budżet będzie taki i taki, motor muss po lifcie i znowu się wyjeżdzę, ten bity, ten pryskany, ten kręci....Oj ta polska, niestety z Anglią bedzie drogo chyba, i rodzice bedą sie bali że coś nie wypali  :-\

MiszCZu

Zarejestruj się na www.sv650.fora.pl, może uda Ci się coś trafić, ostatnio były 2 sztuki S po lifcie za 10- 11 tys.  :) :)

Rafal

Kwestia transportu do pl.jak znajdziesz cos to od biedy możesz sie u mnie przekimać.A co ma nie wypalić.Popytaj ludzi którzy wykonują tego typu transport ,nie powinno być drogo.Najlepiej tych co żarcie wożą.Ja za wysłanie  swojego do uk zapłaciłem 800zł.

Arek

Miszczu - na pewno tam zawitam ;)

NO 800zł za transport to nie ma tragedii. Tylko tak patrze teraz po ogłoszeniach, to ciężko bedzie znaleźć przez neta - robi się chyba to co w DE, że do dobrego motoru trzeba mieć dojście i znajomości :(

Rafal

Napisz co cie interesi to bede monitorował bo tez szukam teraz.Mniej wiecej za ile, rok itd.

Arek

Niestety w tej chwili nie jestem w stanie CI odpowiedzieć, mogę tylko mówić że mam 8000 na wszystko, a ile i czy w ogóle się dołoża rodzice to bede wiedział później, ale na kokosy nie ma chyba co liczyć.... :-[ Na pewno zostanę przy wersji po lifcie, a jeżeli nie bedzie funduszy to sam nie wiem co zrobię :-\

hubert

kurde Arek, jak nie bedziesz mial kasy(tzn 8tys to duzo moim zdaniem, ja za swoj dalem 8) to kup starsza wersje, moze słabiej wyglada ale silnik i wlasciwosci jezdne prawie identyczne i zabawy tez tyle samo jak na wersji po lifcie:).... wydaje mi sie ze lepiej kupic starszy, tanszy motocykl i zawinwestowac w dobre ubranie... to jest moje zdanie, zrobisz jak uwazasz:)

Arek

Racja, tylko te modele sprzed liftu niezbyt mi się podobają, no i chciałbym uniknac grzebania w gaźnikach bo nie posiadam żadnego wakuometru.
Niestety teraz matura i nie ma jak dorobić, więc mogę liczyć tylko na rodziców. Pogadam jeszcze z nimi niedługo zobaczymy co wyjdzie ;)

Rafal

Zakupiłes cos juz?Albo masz juz bliżej określone plany?

Arek

Cześć, narazie codziennie patrze na allegro co długo stoi i mniej więcej się rozglądam.
Budzet jeszcze nie zatwierdzony, ale wymyśliłem ze ostatecznie poprosze rodziców o pozyczkę jakąś 2-3tyś i w wakacje gdzieś może zarobię,  myślę że to najbardziej prawdopodobna wersja :-\ Plany raczej na SV po 2003r.z zostają :)

pogromca ktm-ów

Siema jesli potrzebujesz czegos jeszcze to ja ci moge zapferowac cos ciekawego, sv co prawda juz nie mam bo sprzedałem ale mam jeszcze bardzo ładną hornetkę z 2005 roku za 12 tyś hornetkę z 2000 roku za 8200 zł no i cos ze stajni suzuki gsr z 2007 roku za 14000 tys nie masz daleko mozesz podjechac i obejrzec numer tel znajdziesz w opisie. ps a to czego szukałeś nna poczatku raczej nie kupuj raz ze jest ich malo a dwa ze czesci sa trudnodostepne i chyba drogie o ile sie niemyle. pozdrawiam

Arek

Tak dalej szukam, kwestią teraz jest budżet nad którym pracuję, ale na pewno wpadnę jak zima ustąpi, bo trzeba się będzie rozglądać ;) Dalej jestem przy SV, ale jak się trafi coś innego w dobrej cenie to też nie pogardzę :)

Arek

Witam ponownie (sorki za PPP)
Plany już raczej określone: niestety budżet sie skurczył i mam ok.7500. Szukam najlepiej GSX-ra 600 1998-2000, ostatecznie SV jakby się trafiła. Jeżeli ktoś miałby jakieś namiary na coś pewnego, to chętnie zobaczę, najlepiej blisko bo im dalej tym budżet się chyba zacznie kurczyć.... Gdyby jakaś dobra sztuka nieznacznie drożej się trafiła to najwyżej się zapożyczę.
Dzieki za wszystkie informacje z góry

kubek

Możliwe że mój sradzik będzie na sprzedaż za kilka tygodni.