WYJAZDY= POWROTY - BEZPIECZNE WAKACJE - realizacja dotacji FIO

Zaczęty przez Naitsabes, 25 Kwiecień 2013, 13:46:46

Poprzedni wątek - Następny wątek

Naitsabes

Z przyjemnością informuję, że Stowarzyszenie CK Riders we współpracy z PCK jest organizatorem i wykonawcą projektu Bezpieczne Wakacje: Wyjazdy = Powroty finansowanym ze środków Programu Operacyjnego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Celem akcji jest bezpieczeństwo w szerokim tego słowa znaczeniu. W ramach projektu propagujemy bezpieczeństwo, rozdajemy ulotki, prowadzimy zajęcia w szkołach z dziećmi i młodzieżą, a wszystko to zwieńczymy rodzinnym festynem na terenie miasta Kielce, którego termin podamy wkrótce. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału.


Zachęcam do ściągnięcia załącznika - Pierwsza pomoc w pigułce + karta ICENaitsabes

Jak wspomniałem wyżej odbywają się spotkania w szkołach dla dzieciaków. Akcja organizowana jest m.in. przez motocyklistów i nie może na nich zabraknąć maszyn - chociaż kilku. Na tą chwilę odbyły się 3 spotkania i tych motocykli brakowało. Będziemy wpisywać daty kolejnych spotkań dlatego też zwracam się z prośbą do chętnych, którzy mieli by czas i ochotę na takie spotkanie przyjechać - koniecznie motocyklem.

- 16 kwietnia 2013 r. szkoła na Podkarczówce
- 23 kwietnia 2013 t. godz. 10.00 - Przedszkole nr 18 Samorządowe, Malików 3, Kielce
- 23 kwietnia 2013 t. godz. 12.30 - Przedszkole nr 14 Samorządowe, Kalcytowa 15, Kielce

- ...
- ...

Gegas

Został już tylko ostatni etap akcji który odbędzie się przy muszli koncertowej Parku Miejskiego w najbliższą sobotę tj. 15-06-2013. Zapraszamy wszystkich z maszynami  start 11:00

Duszmen

Dziękuję wszystkim, którzy byli dzisiaj i pomogli prze realizacji ostatniej fazy projektu Bezpieczne Wakacje. Niestety baaardzo wielu z Nas nie było, no i tym niestety nie dziękuję. Mam nadzieję, że następnym razem będzie lepiej. Lewa w górę.
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

                   Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

    Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20