27 Listopad 2020, 11:53:45

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2013/04/25- Prezent na 50 urodziny

Zaczęty przez Gajowy, 23 Kwiecień 2013, 19:27:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

Gajowy

Witam :D
Tydzień temu znajome pielęgniarki z oddziału Intensywnej Terapi Kardiologicznej  poprosiły mnie o pomoc w zorganizowaniu małej przejażdzki na 50 urodziny na motocyklu cyt. "taki jak Harley" xD Więc postanowiłem zwrócic sie do Was z prośbą o pomoc w wykonaniu akcji. MIanowicie w czwartek 25.04 na godzine 18 30 potrzebuje kilku maszyn. Sam dysponuje Kawasaki Vulcan 800 na który zabiore solenizantkę. Plan jest taki: o 18 spotykamy sie na parkingu WSEiP na ulicy Jagiellońskiej, 18:15 wyjazd. Stamtąd jedziemy pod Szpital Wojewódzki na czarnowie, pracownicy wyprowadzą z pewnością bardzo zaskoczoną pielęgniareczke ;D Szybkie zdjęcia i w drogę (z racji tego ze mieszka w Miąsowej i tam też ją zobowiązałem sie  dowieść) myślalem o wspólnym wypadzie do Tokarni na parking pod skansenem. Tam damy jej troche ochłonąć i dalej mogę już ją sam odwieść do Miąsowej. Chyba że ktoś chętny towarzyszyć mi do końca, to bardzo zapraszam ;). Z góry dziękuje za pomoc.
Lista:
1)Gajowy
2)Duszmen
3)Baca
tel.606-703-763

Obi

CWKO pozdrawia!

ciepel

postaram sie tez dojechac o ile maszyna i zdrowie nie zawiedzie :)
Lista:
1)Gajowy
2)Duszmen
3)Baca
4)Obek
5)Ciepel
jakby coś mail lub: 600 685 991

Gajowy

W imieniu Solenizantki i swoim chcialbym podziekowac za pomoc i liczne przybycie :D Doszly mnie sluchy ze reszta pielegniarek zadeklarowala chec wziecia udzialu w imprezie w lokalu w  gronie motocyklistow gdyz byly bardzo zafascynowane ;) :o. Lewa
tel.606-703-763

Kariot

Następnym razem wybieraj miejsce gdzie jest widoczniejszy wjazd  ::)
796-314-945