25 Wrzesień 2020, 08:16:24

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

blisko - niedaleko - dalej - najdalej... PODRÓŻE

Zaczęty przez TOM, 20 Wrzesień 2009, 16:49:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

K-Pax

5 Październik 2009, 17:37:17 #30 Ostatnia edycja: 5 Październik 2009, 17:41:36 by K-Pax
http://www.motostrada.net/index.php?option=com_mamboboard&Itemid=32&func=view&id=353&catid=11

fajne opowiadanko.... Jakby ktoś fajny chciał sie wybrać do Ameryki Płd, w styczniu - na motocyklu dostosowanym do tego... to zapraszam. Jedno miejsce w kontenerze jest. 40dni - 12000 km. Trzeba przejśc tylko Casting... hihihih. Ostatnio przeszedłem.. Ciężko było... ale nie musiałem golić pośladków! ;D
A jeszcze fotki tego gościa... http://picasaweb.google.co.uk/p0088tata
Moderator kazał mi tutaj bajerować...a ja nie umiem sztuki bajeru... Ot problem. Co by tu napisać? ee....szkoda czasu.

Ć.M.A

K-Pax , ten ADAM jest odjechany na Maksa  ;D. Trzeba mieć jaja by tak podróżować, a on je ma. Znów przewartościowałem swoje nastawienie co do przyszłej maszyny  :D . A może tak GS-a?
Ć.M.A   (Arkadiusz Dereniewicz) tel.600 206 210

czoperski

ja też GS'a - ale najpierw uzbieram na taką podróż...Rysiek pewnie swojego już sprzeda do tej pory  >:(
No to zawiązujemy grupę wyprawową??!!(w dalekiej bliżej nieokreślonej przyszłości... )

K-Pax

12 Październik 2009, 19:59:28 #33 Ostatnia edycja: 13 Październik 2009, 11:36:58 by K-Pax
Dobry GS nie jest zły.... ale dla mniej zamożnych może być Afrika Twin , czy Supertenera 750... tylko trzeba w nie wsadzić swoje jaja a potem już tylko szukać towarzystwa....
Możecie jeszcze ogladnąć kilka fotek zmiksowanych z wypadu do Czarnogóry rok temu na przełomie X i XI ... Metoda jest prosta: przyczepką przez deszcze nad Adriatyk... potem tydzień upalania po Bałkanach i powót przez deszcze i śniegi na przyczepce.. Warunek sukcesu to kochany plecak lub samobieżna kobieta + drugi taki zestaw dla towarzystwa  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=mHvtGmR8lPIa

Moderator kazał mi tutaj bajerować...a ja nie umiem sztuki bajeru... Ot problem. Co by tu napisać? ee....szkoda czasu.

TOM

kurde rzeczywiście żeby tak podróżować to trzeba być mega mega mega zapaleńcem :P ja bym chyba wymiękł ... przynajmniej na tym etapie mojego życia..
Tomek O.    tel.500 101 822
Jedziemy? :)

Ć.M.A

Klimaty Adama są mi bliskie. Dotąd nie spotkałem takiego miłośnika podróży motocyklem. Mam mentora w temacie wędrówek górskich , ale wyprawy na motocyklu to inna bajka. Chętnie ruszyłbym w taką podróż . Sądzę ,że największy koszt to przeloty i transport motocykla. Życie na "miejscu" to już pikuś (finansowy oczywiście) ;) . Taką podróż w życiu trzeba odbyć.

Ć.M.A

Czoper ja się piszę na podobną podróż, w bliżej nie ustalonej przyszłości. Zawiązana grupa stała się faktem  ;D .

czoperski

mija

K-Pax

13 Październik 2009, 11:43:00 #39 Ostatnia edycja: 13 Październik 2009, 11:49:09 by K-Pax
A wiecie, że rok temu nie miałem z kim pojechać zupełnie? W desperacji dorwałem nawet dwu świeżaków, kórzy we Wrześniu mieli kupić dwie nowe Tenery. Pisze im: "Bracia! Zabiore was i te motory w ciężarówkę, zawioze do Chorwacji..zrzucimy sie tylko na paliwo i tam poupalamy ile chcecie.... i dupa. Wymiękli.... Ale jak widać po fotach... w Chorawacji poznałem fajną bandę emerytów... i spędziłem super wakacje...Raz tylko mi sie nie podobała jazda z nimi, bo w nocy słabo widzieli i zrobiliśmy 70km na 3 biegu hihihi..ale to przecież nieważne.. ;D
Jakby co to Może pod koniec miesiąca, jak przyjedzie ta złota Polska jesień, walniemy Bieszczady?

zeppelin

Bieszczady.... byłem w tym roku i mam bardzo niedosyt, może pogoda jeszcze pozwoli na powtórkę?
rób co chcesz, niech to będzie prawem

Ć.M.A

Ć.M.A

Mija , jak zmienię maszynę to jedziemy paką  :P . Babcia Suzi jest zajefajna , ale czas na jej emeryturę  :D .

mija

zgraną paką? czy paką w sensie 100/ h ??? :o bo ja to tak szybko się boję jeszcze ;D

czoperski

TY Magda to się boisz paką???
chyba, że masz licznik w milach!!
bo z Borkowa zapipcałaś, że ledwo się trzymałem za Tobą...
nie bądź taka skromna ;D