21 Wrzesień 2020, 22:11:04

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2013/04/20 Motoserce i Rozpoczęcie sezonu 2013

Zaczęty przez Dziki, 9 Kwiecień 2013, 12:45:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

Dziki

9 Kwiecień 2013, 12:45:24 Ostatnia edycja: 20 Kwiecień 2013, 01:56:23 by Naitsabes
Finał Akcji "Motoserce" i Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2013.

Impreza jak co rok organizowana jest z myślą o Motocyklistach ale i o całych Rodzinach.
Będą przygotowane konkursy i zabawy dla najmłodszych (z cennymi nagrodami), koncerty zespołów, parada motocykli i wiele różnych atrakcji.
Orientujecie się zapewne ze w Kieleckim PCK-u można oddać krew na konto 200, bądź hasło motoserce, namawiam Was do oddawania tego cennego daru, krwi, przez cały rok, ona ratuje ludzkie życie.
Na miejscu, czyli w Parku Miejskim,  będzie nowiutki autobus w którym będzie można upuścić sobie trochę krwi, oczywiście tej pozimowej, zepsutej  ;)
"Krwio-bus" będzie na miejscu od godz 10 do około 14 i w tych godz trzeba się wyrobić.
Dostępny będzie również catering z pysznym żarełkiem

Zapraszam w imieniu swoim i organizatorów
Old Bikers MC, Road Runners MC, Steel Roses MC, Czarna Flota FG, Rabid Wolves FG, Faithless FG,  JKM Vidmo FG Vulcaneria.

http://motowdzianko.pl/
Ubierz Siebie i Swój Motocykl
tel. Dziki  - 604 600 559
Zapraszam

Kuba`125

Dziewięć pięć czteRRy ;D

Dziki

Dla tych którzy oddadzą krew jest przewidziana haftowana naszywka "MotoSerca" i metalowy znaczek jak co rok.
Wiem, że to nie powód do oddania tak cennego daru jakim jest krew i proszę tego tak nie traktować. Chcemy w ten sposób podziękować i wyróżnić tych, którzy ratują inne życie.
Ps. Od poniedziałku można odebrać w/w w stacji krwiodawstwa na Jagielońskiej
W przypadku braku w/w proszę się  kontaktować  ze mną.

Pozdrawiam
Zapraszam

spaw

W tamtym roku mnie nie było, ale powiedzcie, spotykamy się gdzieś wcześniej i wyjeżdżamy razem czy jak to jest ogarniane?
tel. 512-120-906

szakal

Ja na 99% jadę,  spaw możemy się zgadać wcześniej, np 9:40 'gdzieś', proponuje orlen żytnia albo bp grunwaldzka-więcej miejsca.
Jak nie odbieram to jeżdżę 793-224-824

spaw

tel. 512-120-906

Dżej Dżej

Tak szczerze mówiąc to moglibysmy wszyscy sie zebrac na Bp !!!! Warto pomyśleć
"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

Pablito

Chętnie podjadę, to co..9:40 zbiórka na bp?

Kariot

796-314-945

Dziki

18 Kwiecień 2013, 17:55:59 #9 Ostatnia edycja: 18 Kwiecień 2013, 17:57:49 by Dziki

Chciałem Was z dumą poinformować, iż MotoSerce rośnie w siłę także w Naszym Regionie.

Od początku zainicjowania Akcji, woj. Świętokrzyskie zebrało do dnia dzisiejszego aż 381,840 litra krwi.

To zajeb........ dobry wynik, plasujemy się w czołówce Honorowych Dawców tego cennego daru Życia.

W zeszłym roku, czyli 2012 ? oddaliście 143,010 litra krwi- POBILIŚMY KOLEJNY REKORD.

Spróbujmy to powtórzyć i w 2013r, trzymam za Was, Nas kciuk !

Na tą chwilę rok 2013 zaczął się nieźle- mamy już 32,090 litra- to nie jest Nasze ostatnie słowo !

Tą drogą chciałem Wam podziękować i zachęcić do oddawania krwi w ciągu całego roku na Nasze konto 200, bądź hasło motoserce.

Wyróżnij się i odbierz od nas blachę i naszywkę ? MotoSerca !

Z motocyklowym pozdrowieniem

Koordynator Akcji reg. Świętokrzyski

Old Bikers MC Poland

Dziki
Zapraszam

ciepel

tez się przyłącze :) i chętnie zacznę od spotkania na BP.
jakby coś mail lub: 600 685 991

RyZyK

jesli mi tylko nic nie wyniknie z moto bede rowniez

Pozdrawiam
RyZyK

szakal

Jakim cudem ciągle myślałem, że to niedziela? Teraz zaczynam się zastanawiać czy dam radę przyjechać...
Jak nie odbieram to jeżdżę 793-224-824

Rafał

Pogoda nie zapowiada się najlepiej, oby tylko bardzo nie padało..
"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

RyZyK

Pozdrawiam
RyZyK