24 Listopad 2020, 17:37:35

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

CALIFORNIA SUPERBIKE SCHOOL

Zaczęty przez smx, 27 Marzec 2013, 02:42:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

smx

Wszystkim zainteresowanym nauka techniki jazdy polecam szkolenia w CSS
szkola zadebiutowala w polsce w zeszlym roku (link do galerii;https://www.facebook.com/media/set/?set=a.357585487654808.84882.300927093320648&type=3)
w tym roku kolejna edycja bedzie 9-10 maja
mialem przyjemnosc brac udzial w szkoleniach w UK, jak i porownac z konkurencja (RON HASLAM RACING ACADEMY), i mimo iz z polskim organizatorem nam nie po drodze (w zeszlym roku wspolpracowalem jako tlumacz) to szczerze polecam szkole, przynajmniej dopuki mamy do dyspozycji angielskich instruktorow, trening ten w pelni zasluguje na miano SZKOLY

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.357585487654808.84882.300927093320648&type=3

Fafik

szkolenie super, wiem z potwierdzonych źródeł. Niestety poza pułapem cenowym wszystkich motocyklistów..... większości.... niektórych... no dobra - moim hehehe
moja ciuchcia :)

Na drogach pełno jest szaleńców, pchają się na trzeciego, jeżdżą jak wariaci.....naprawdę......czasem aż ciężko ich wyprzedzić...:)

smx

eee tam, przeciez wystarczy wygrac w totolotka :)

smx

pablo

3600 zł. za dwa dni  :o Organizatorom się chyba zdaje że Wielkopolska to taka Kalifornia w europie :)
Człowiek mądrzeje wraz z wiekiem, niestety zazwyczaj jest to wieko od trumny.

smx

sa tacu ktorych stac wydac taka kwote na uklad wydechowy dajacy pare koni, wg mnie  CSS jest warta kazdego grosza swojej ceny, a swoja droga np wynajecie toru poznan kosztuje wiecej niz silverstone

Kariot

Cytat: smx w 18 Maj 2013, 20:58:50
a swoja droga np wynajecie toru poznan kosztuje wiecej niz silverstone

Serio, dosłownie wynajem Silverstone na cały dzień kosztuje mniej niż toru Poznań?! ???
796-314-945

Naitsabes

Czemu Cie to dziwi? Motocykle są tam tańsze, sprzęt motocyklowy krocie tańszy - potężny rynek motocyklowy, który u nas raczkuje.

Kariot

796-314-945

Naitsabes

To ty nie dowierzałeś... odpowiedziałem Tobie ;]

Kariot

No właśnie dlatego, że to wszystko raczkuje i tor nie jest oblegany i rozrywany, powinny być taniej, żeby zachęcić klienta - proste.
796-314-945

smx

polska  w wielu innych kwestiach jest specyficznym krajem...

Naitsabes

Cytat: Kariot w 19 Maj 2013, 23:07:00
No właśnie dlatego, że to wszystko raczkuje i tor nie jest oblegany i rozrywany, powinny być taniej, żeby zachęcić klienta - proste.

Nie tak to działa i nie tylko u nas ale to nie wątek na poruszanie praw na jakich gospodarka funkcjonuję.

Swoja drogą to światek motocyklowy miałem na myśli mówiąc 'raczkuje' nie tor. Myślisz, że tor świeci pustkami? Po prostu nie każdy może sobie na taką zabawę pozwolić, a i oni nie mają interesu w tym by spuszczać z ceny.

smx

tor oczywiscie nie nazeka na brak zainteresowania, wlasnie dlatego ze jest  wciaz jedynyme pelnowymiarowym obiektem tego typu w polsce (a mimo to okoliczni mieszkancy walczyli o jego likwidacje, stad dosc surowe restrykcje glosnosci 98 decybeli...a obok znajduje sie lotnisko) uzywaja go obok motocyklistow tez samochody, a nawet niewidomi kolarze  na tandemach..

shpx

3 słowa:
1. Szkolenie warte wydanej kasy. Za rok idę na poziom 3-4
2. Na zdjęciach tutaj się nie załapałem, ale na ścigacz.pl wiszę ;-)
3. Niecałe 2kPLN za jeden dzień szkoleniowy to wcale nie jest tak wiele (doliczyć trzeba jeszcze paszę, hotel itp.). Dla porównania: 1 dzień szkoleniowy BMW M: 3kPLN; AMG 3kPLN

Pamiętajcie: to jest szkolenie, a nie track day.
I o ile bałem się szkolenia na mokrym to teraz w pełni świadomie mogę powiedzieć: jak na takim szkoleniu pada - tym lepiej dla uczestników! ;-)
Polecam każdemu i tyle.
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)