25 Wrzesień 2020, 13:07:52

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Wiosna

Zaczęty przez RyZyK, 19 Marzec 2013, 22:27:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

RyZyK

Pozdrawiam
RyZyK

mikko

19 Marzec 2013, 23:14:33 #1 Ostatnia edycja: 20 Marzec 2013, 12:23:16 by mikko
Jeśli o mnie chodzi, to sezon powinno się zaczynać (tak na poważnie) dopiero po wiosennych ulewach.
Dla czego mam taki rytuał ? Otóż jak wszyscy wiecie po zimie na drodze zalega masa różnego rodzaju syfu, no i tony piachu(a teraz nawet śnigu  :( ). Przy tej mieszance nie jest trudno o glebę.

RyZyK

Uwazam to samo, ale nie moge sie doczekac zeby wyjechac...

Pozdrawiam
RyZyK

Mocho

trochę pokrętna logika w tym artykule, gość uzasadnia stopniowanie uprawnień A, za przykład podając przypadek który pokazuje że jest to zupełnie bezcelowe
a co do wiosny, to zaczynam jeździć jak tylko się da, z tym że wczesna wiosna to jest czas kiedy trzeba jeździć inaczej, w każdym zakręcie trzeba się spodziewać piachu, a z tym przyzwyczajaniem się kierowców samochodów to nie wiem czy się śmiać czy płakać, biorąc to pod uwagę trzeba by sprzedać moto w cholere, bo kiedy by nie zaczynać sezonu to kierowcy nie będą przyzwyczajeni do motocyklistów
tel. 660737748

RyZyK

Pozdrawiam
RyZyK

spaw

RyZyK, odniosę się do podrzuconych przez Ciebie artykułów.
Otóż, późną jesienią przesiadłem się z Virago 535 na FZ6. Nie muszę mówić że nie da się porównywać tych dwóch maszyn. Nie mniej jednak mówiłem sobie że będę jeździł spokojnie, ostrożnie, i tak jak na Virago czyli max 160 (gdzieś na szerokich i pustych autostradach)... Taaaaaa... na pewno. Wszystko ładnie brzmi z przed komputera, albo jak jesteś daleko od moto. W momencie kiedy już siądę... no cóż... czasem motocykl bierze górę nad rozsądkiem. Jednakże uważam że znalazłem rozwiązanie tegoż problemu (w moim przypadku oczywiście) -> po prostu jeżdżę sam :D
Wówczas jadę spokojnie... tzn. coraz częściej potrafię jechać spokojniej, co o dziwo jeszcze bardziej mnie kręci :D
Pozdrawiam wszystkich którzy choć raz myśleli że na mocnym moto będą jeździć spokojnie :)
tel. 512-120-906

RyZyK

No tak, jak jezdzi sie samemu to robisz sobie swoje tempo idealne dla siebie, jak jest juz ktos obok no to rura !:D

Pozdrawiam
RyZyK

spaw

coś w tym stylu :D
tel. 512-120-906