1 Październik 2020, 09:06:36

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2013/03/22 piątek g. 19 MAROKO - slajdowisko

Zaczęty przez mOtOrynka, 12 Marzec 2013, 23:19:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

Gegas

mOtOrynka

Proszę, mój już były własny mąż jak zwykle wszystko musi mi popsuć, w takim razie ja więcej nic nie organizuję
:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

No cóż, jak będziecie grzeczni, to poprosimy Kowala, żeby mimo tego że przyjechał specjalnie dla nas taki kawał, traci swój cenny czas, skończył relację o 21.

PS. jaki gość następnym razem przyjedzie, skoro będzie miał narzucony czas, bo ważniejszy jest mecz.

Dla głodnych meczu, będzie też i mecz  :(
Jeśli nie jazda, to CO? Jeśli nie moto, to KTO?

pat

Kasia spoko, myślę że lokal jest na tyle duży + jeszcze ognisko że pogodzimy wszystko... tym bardziej że coś czuję że i ludzi będzie sporo

i nie strasz że nic więcej nie organizujesz bo ja odkąd się dowiedziałem o tym spotkaniu to nogami przebieram i odliczam godziny więc nie widzę możliwości abyś więcej nic nie organizowała jeżeli masz takie chęci i pomysły :)

Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

Dżej Dżej

Jest nas wielu a czas trzeba podzielić  ;D starczy na prezentacje czasu oraz na najlepszy w roku mecz bo gramy o być albo nie być  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

damiansiwy1

Pani Katarzyno pokaz mi sie bardzo podobal bardzo fajna organizacja czapka z glowy :) to bylo moje pierwsze spotkanie w klubie i mam nadzieje ze nie ostatnie :)
2 rzeczy piłka i motor :)

Jaszczur

Motorynka dziękujemy za organizację bardzo fajnego wieczoru motocyklowego.
Szkoda, że zabrakło czasu na opowieści o wyprawie do Chin może następnym razem :D

Obi

Cytat: damiansiwy1 w 23 Marzec 2013, 01:25:59
Pani Katarzyno pokaz mi sie bardzo podobal bardzo fajna organizacja czapka z glowy :) to bylo moje pierwsze spotkanie w klubie i mam nadzieje ze nie ostatnie :)

Pani Katarzyno mi też się Pani bardzo wczoraj podobała, szkoda że nie mogłem zostać i cyknąć parę fotek  ;D
CWKO pozdrawia!

mOtOrynka

DZIĘKI za te słowa :)))  skoro rzeczywiście się podobało, no to może jeszcze coś zorganizuję :P 
Ale tak naprawę to nie ja zorganizowałam, ja tylko dałam znać bardzo fajnym znajomym, że przyjadą do nas bardzo fajni znajomi :))))  a całą resztę załatwili jedni i drudzy :))))
I za to Wam wszystkim bardzo dziękuję, że przybyliście, że pokazaliście zdjęcia i opowiedzieliście o swoich przygodach, i za to że przybyliście i obejrzeliście te fantastyczne zdjęcia :)
Tak więc  ....C.D.N. :))))     
Jeśli nie jazda, to CO? Jeśli nie moto, to KTO?

Dżej Dżej

Czekamy teraz na slajdowisko z Afryki ERNIEGO !!! Podobno ma wszystko przygotowane  ;D
"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

karola

25 Marzec 2013, 13:37:16 #24 Ostatnia edycja: 25 Marzec 2013, 13:47:42 by karola
Slajdowisko super !!!
Aż mi się zatęskniło za Marokiem  :) babsko i czterokołowo : http://www.kajmanoverland.pl/realizacje?showall=&start=10

Fakt, Erni ma wszystko przygotowane - musimy tylko jakiś termin ustalić.
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.