4 Grudzień 2020, 02:08:27

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2013/03/22 piątek g. 19 MAROKO - slajdowisko

Zaczęty przez mOtOrynka, 12 Marzec 2013, 23:19:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

mOtOrynka

ZAPRASZAM wszystkich chętnych, na pokaz slajdów ze zdjęciami z podróży Afrykańskich, który się odbędzie pod nadzorem  Piotrka Kowalczyka 'Kowala' i Baśki Grad 'Rudej' ? -: Podrozemotocyklowe.com

oczywiście odbędzie się on w naszym lokalu, a zakończy się ... od nas zależy o której i jak :D

Miłej zabawy
Jeśli nie jazda, to CO? Jeśli nie moto, to KTO?

pwmiki

Kasia.
W sprawie organizacji jakichkolwiek projektów w lokalu sprawa wygląda tak:
Organizator, czyli w tym wypadku ty jesteś odpowiedzialna za zabezpieczenie wszystkiego co potrzebne do zrealizowania tego projektu: siedziska, stoły, jeśli potrzebne, nagłośnienie, projektor, odtwarzacz do slajdów czyli chyba komputer.
Nie chodzi o to żebyś musiała to wszystko przytargać na miejsce tylko chodzi oto, żebyś dopilnowała, czy wszystko jet przygotowane - nagłośnienie połączone z kompem, na kompie odpowiedni program do odtwarzania, zrobiła próbę, sama lub z innymi osobami przygotowała salę, sprawdziła czy slajdy wyświetlają się prawidłowo na ekranie.
Wszystkie ww. wymienione sprzęty są na miejscu, musisz tylko zadbać oto,
żeby wszystko zagrało 22 marca o 19.00
Nie chodzi o to że by cię zniechęcić tylko do działania tylko takie zasady dotyczą każdego kto chce zrobić swój projekt w lokalu.
Pomysłodawca jest jednocześnie wykonawcą i musi pamiętać o wszystkim nawet o zabezpieczeniu sobie ludzi do pomocy przy projekcie.
Może to brzmi dosyć stanowczo ale przynajmniej wszystko jest klarowne

Osobiście uważam twój pomysł jest super, jest pierwszy i zapewne odniesie wielki sukces.
Powinnaś za niego dostać nagrodę, mam nadzieję, że nie będzie to jedyny taki projekt.

Z naszej strony będzie lokal, prąd, ludzie do pomocy, niezbędny sprzęt (bez komputera), drewno na opał, atrakcje z baru na zasadach dotychczasowych
- chociaż proponuję, żeby każdy coś przytargał dla żołądka i błędnika.....
Można również wykorzystać ognisko.....
Decyzja co do formy imprezy należy do ciebie, jeśli jednak zdecydujesz się później na tańce to proszę pamiętać o muzyce.

Proponuję spotkanie jak zawsze w najbliższy piątek - podłączymy sprzęt, mikrofony, kompa i zrobimy próbę generalną, przynajmniej ustalisz co jeszcze będzie potrzebne.
Jak coś to dzwoń.
Pozdro
Michał "MIKI" Qlikiewicz
mobile +48 510 200 997

mOtOrynka

:o

hehe, ojejciu, NIE ZNIECHĘCIŁAM SIĘĘĘĘ, wręcz przeciwnie zmobilizowałeś mnie do ruszenia dupska z kanapy :D

BARDZO dziękuję za możliwe dogodności :)  postaram się nie zawieźć gości, prowadzących, marudzących, przejezdnych, przechodnich, przelotnych i temu podobnych ... ych :D

Ale fajnie :D

a nagrodą będą dla mnie UŚMIECHY :D (no moze i jakis buziak :D)
Ahoj :)

jacu

ja ze swojej strony dodam że osoby które przyjadą do nas (czyli kowal i baśka) są to bardzo znane osobistości w Polsce organizujące wyprawy motocyklowe nie tylko do Afryki ( o ile się orientuje to nawet i do Chin). Można się dowiedzieć o nich czegoś więcej na stronie www.Podrozemotocyklowe.com lub innych forach internetowych o tematyce dotyczącej turystyki motocyklowej i nie tylko gdzie są bardzo lubiani i doceniani za to co robią i czym się zajmują. Ja się czuję niemalże zaszczycony że to właśnie do nas przyjadą

ps. zdjęcia naprawdę mają zaj....e 

GG 4875121

pat

jakby coś to spróbuję pomóc (jeśli jakoś mogę) tylko daj mi znać bo jutro na spotkaniu raczej mnie nie będzie... temat zajefajny i za tydzień jestem na 100% :) gratuluję pomysłu!!!
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

mOtOrynka

Ojej, ale się cieszę :D 

w takim razie jeśli jest ktoś chętny też mi pomóc, to umówmy się w piątek 22ego o 18 w lokalu i w godzinkę przygotujemy miejscówkę :D

Ale jestem podjarana :D

pat

Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

TomekAAA

To jakby co Kasia, ................uwaga............

..............................tylko się nie posikaj ................

..........................................mogę przynieść projektor!!!!!

A i proponuję próbę sprzętową kilka dni wcześniej, co by "zonka" nie było.

mOtOrynka

Dobrze że napisałeś wstęp, bo zacisnęłam pośladki (i nie tylko :P) :))))

co do sprzętu, to wcześniej mozemy wypróbować, ale nie z ich sprzętem, tylko jakimś innym (ja przyniose, jak mi jacek pozyczy )  bo oni są w rzeszowie i przyjadą dopiero w piątek.

Dżej Dżej

Rzutnik to będzie potrzebny ale na mecz Polska-Ukraina  ;D
"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

Duszmen

15 Marzec 2013, 01:05:58 #10 Ostatnia edycja: 15 Marzec 2013, 01:09:26 by Duszmen
Co Wy z tym rzutnikiem??
Szkoła jazdy z Duszą daje rzutnik a poza tym w ramach realizowanego już projektu kupujemy rzutnik dla CKR. Dla jasności sprawy-będzie kupiony na Slajdowisko Kasiu :D Reszta sprzętu też gotowa, wzmacniacz naprawiony a w zapasie nowiuśkie kolumny Yamaha z bezprzewodowymi mikrofonami.  Czy coś jeszcze mam wyjaśnić?
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Kariot

Cytat: Duszmen w 15 Marzec 2013, 01:05:58
wzmacniacz naprawiony a w zapasie nowiuśkie kolumny Yamaha z bezprzewodowymi mikrofonami.

uhuuuu coś czuję, że na imprezach będzie karaokeeeee :D
796-314-945

mOtOrynka

Cytat: Kariot w 15 Marzec 2013, 19:56:13
Cytat: Duszmen w 15 Marzec 2013, 01:05:58
wzmacniacz naprawiony a w zapasie nowiuśkie kolumny Yamaha z bezprzewodowymi mikrofonami.

uhuuuu coś czuję, że na imprezach będzie karaokeeeee :D

uuu, cos czuje ze albo mnie wyrzucą, albo sami uciekną :DDDD

mOtOrynka

O rany, Jacek mnie molestuje, że wszyscy do niego dzownią, i wszyscy go pytają, jaki plan działania. szkoda że nie dzwonią do organizatora :(

Ale skoro tak, to plan zarysowuje się następująco :
o 17 - przybywam z Duszmenem podłączać sprzęt (będziemy ciągnąć kabelki :))
o 18 - z chętnymi przybyłymi ustawiamy krzesła i stoły (jak nikt nie przybędzie to HE/SHE/IT-woman da radę)
o 19 - przywitanie gości
o 19... (jak skończę) - wstęp Kowala i Basi
o 19... a może nawet już 20 :))  ALE JAZDA :))))
oo ....potem.... ognicho
oooo ...a jeszcze później.... ŻYCIE POKAŻE :)

tak więc przynosić kiełbasy, no i oczywiście coś do popicia tych kiełbasek :D
Aha, proszę jeszcze przynieść trochę dobrego humoru :D

PS. jako "organizatorka" zamieszania, uprzedzam, ZROBIĘ LISTĘ BAŁAGANIARZY i następnego dnia o 6:15 robię pobudkę do sprzątania na 12:00 :))))) 

jacu

GG 4875121