20 Październik 2021, 14:13:42

2009/07/02 - Zlot w Łagowie Lubuskim

Zaczęty przez SebOOl, 22 Czerwiec 2009, 17:26:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

SebOOl

22 Czerwiec 2009, 17:26:53 Ostatnia edycja: 29 Marzec 2010, 17:39:37 by TomekAAA
Witajcie
W dniach 2-5, lipiec 2009 w Łagowie Lubuskim odbędzie się 14 zlot motocyklowy organizowany przez klub 96MC.

Informacje o zlocie:

Jest imprezą cykliczną organizowaną od 1996r, w tym roku odbywa się już po raz czternasty. Organizowana jest przez członków klubu 96MC Poland

Jak sama nazwa mówi jest to przegląd grup muzycznych, rockowo-bluesowych, wykonujących muzykę, która harmonizuje z subkulturą grup motocyklowych.
Uczestnicy tego muzycznego przeglądu składają się na nagrody pieniężne i wybierają najlepszą kapele grającą w tych klimatach.

Równolegle z występami są przeprowadzane konkurencje takie jak, przeciąganie liny, siłowanie się na rękę, jazda na byku mechanicznym oraz toczenie opony, wszystko to dostarcza niebywałych emocji.

Wejściówka oscyluje w granicach około 70 złotych. Każdy kupon wejściowy bierze udział w loterii, możesz wygrać motocykl KAWASAKI ER-6 o pojemności 649ccm, albo inne atrakcyjne nagrody. W cenie wejściówki jest pole namiotowe, strzeżony park maszyn, cała gama koncertów rockowo-bluesowych.

Chętni mogą skorzystać z odpłatnej wycieczki grupowej na zwiedzanie bunkrów Pętli Boryszyńskiej, (Międzyrzecki Rejon Umocnień), lub tez uczestniczyć w spływie kajakowym rzeką Paklica (Lubrza)

Na rożnach zawsze znajduje się kaszanka i kiełbaska (głodomory mogą zawsze kupić porcję mięcha z grilla)Wybieram się na ten zlot i w związku z tym szukam chętnych na wyjazd.
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/

piter

Polecam.
Impra pierwsza klasa, jeziora Łagowskie prześliczne i czyste nieprawdopodobnie (raj dla nurkujących), miasteczko i zamek Joannitów bardzo ładne. Niedaleko Międzyrzecki Rejon Umocniony warty zwiedzania.
A muza z reguły przednia i atmosfera zlotu takoż.
Pozdrawiam
P.
Hobbystyczne śrub kręcenie to je ono.
mobile:  501 320 925

SebOOl

Widzę że tym zlotem jest raczej znikome zainteresowanie. z Kielc pojedzie nas dwóch albo trzech ... Gdyby ktoś się jednak namyślił to wyjeżdżamy w piątek ok południa.
Czasami aby pójść dalej do przodu trzeba się cofnąć.<br />Niewiedza daje znacznie większe poczucie pewności siebie niż wiedza. /Karol Darwin/<br />Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. /Sokrates/