2013/04/13-14 - Częstochowa, Zlot im. Księdza Ułana Zdzisława Peszkowskiego

Zaczęty przez Jaszczur, 18 Styczeń 2013, 17:56:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kariot

WYJAZD O 7.45 Z BP Jagiellońska/Grunwaldzka.
Ze Spawem jesteśmy dogadani.
796-314-945

TomekAAA

Heyka!

Dla Tych, którzy zaśpią o 10:00 - 10:30, startuje druga grupka (Ja, Obek i Andy).
Spotkanie na Lotosie Podzamcze Chęcińskie.

Do jutra!

Jaszczur

Napiszcie czy w tym roku była to msza dla pielgrzymów motocyklistów czy msza za Smoleńsk?
Zastanawia mnie czy organizatorzy wyciągnęli wnioski z lat poprzednich i opisów na forach. Czy nadal msza jest dla grupki "fanatyków" pewnej partii i pewnej telewizji.

Coś do poczytania: http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,13709397,Motocyklisci_podzieleni_i_skloceni__Beda_dwa_zloty.html

szakal

Rajd Katyński się przewijał, była mowa o tv trwam ale tylko o tym, że nadaje na żywo. Nie odebrałem ani tego spotkania ani samej mszy jako propagandy partii kradnących księżyc. To co podkreślane było parę razy, to to, że nikt nie zabroni się tam spotykać bo my motocykliści zawsze będziemy otwierać sezon na jasnej górze itp itd.... Zaczynam się zastanawiać czy to brzmiało jak hasła obrońców krzyża, ale chyba nie... Chociaż Jaszczur ma rację co do zlotu z poprzedniego roku.
Podsumuję to tak... Jak większość Polaków śmieję się z najmniejszego jarka w Polsce i jak ta sama większość uważam, że wszystko jest winą tuska, więc to o czym było kazanie było dla mnie tak znaczące jak sytuacja polityczna San Marino :)
Nie odbierajcie tego źle oczywiście, wg mnie w tym zjeździe chodzi o coś innego niż politykę  :)
Jak nie odbieram to jeżdżę 793-224-824

Jaszczur

Szakal dzięki za info. Mam nadzieję, że za rok kazania będą dla ludzi a nie fanatyków.
Z drugiej strony zlot organizowany przez miasto może zaczynać się od godziny 14 w innej części miasta.

W Gazecie Wyborczej można przeczytać artykuł po zlocie http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,13736676,Zlot_motocyklistow_na_Jasna_Gore___Przeciwnicy_Kosciola.html