3 Grudzień 2020, 06:46:54

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Guca - Kosowo 2013

Zaczęty przez pat, 9 Marzec 2013, 10:40:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

pat

No dobra ponieważ mam już serdecznie dość tej zimy i nie mogę spać bo myślę o motocyklach to postanowiłem w końcu przerzucić pany na "papier"...

W tym roku zapowiada się dość delikatnie ale i przy okazji chcę zrealizować plany, które co roku z różnych względów przekładałem tzn, chcę się wybrać na polecany przez niektórych forumowiczów ;) festiwal w Gucy http://www.guca.rs/
W związku z tym wyjazd 03.08 po drodze jeden lub dwa noclegi (to zależy od chęci pozwiedzania) ale raczej jeden nocleg
W Gucy 2 noclegi i we wtorek rano wyjazd do Kosowa (tam jeden nocleg)
Na środowe popołudnie / wieczór powrót do Gucy i pozostanie na festiwalu do soboty rano
W sobotę wyjazd i na niedzielę jestem w CK

Alternatywnie zamiast wracać z Kosowa do Gucy można pokręcić się po Bałkanach... może zobaczyć Skopie, albo polecieć do Rumunii...

Chętnych zapraszam :)
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

karola

Ja mogę tylko dodać , że polecam no i zazdroszczę. Nas niestety Guca w tym roku ominie. Ale podam Ci Igor adres baru przed Gucą gdzie dają bardzo dobre śniadanie ( niebo w gębię  ) i sprzedają zaje..stą rakiję - o połowę taniej niż w Gucy  ;D
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

pat

uuu to szkoda że Was nie będzie :(

adres z chęcią przygarnę zresztą łącznie z różnymi poradami :)

Duszmen

Igor, nie wiem jeszcze na czym ale pisz mnie z żonką na wyprawę. Najlepiej - kierunek ogólnie obrany (Guca :D), średnio 7-10 dni, zwiedzanie i motocykl.....
Już mi się chce żyć , ktoś jeszcze??????
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

jacu

my też się chyba wybierzemy ale docelowo chcemy zrobić Czarnogóre ale początek można razem przejechać
jednak jeszcze trochę za wcześnie żeby się na 100% określić

GG 4875121

pat

No to super... wstępnie pisze się też Irmina z Maćkiem (część z Was ich poznała w Kotlinie Kłodzkiej na majówce w śniegu) ;) Oni też raczej tylko część trasy chcą zrobić wspólnie a później prawdopodobnie jeszcze zahaczyć Bułgarię... w takim wypadku już teraz byłoby 5 moto :)

No to nastawiamy się mentalnie na wspólny wyjazd i oby każdy z nas dał radę :)

scyzoryk

Potwierdzam zainteresowanie :) Teraz za wcześnie żeby coś powiedzieć na 100%. Jak tylko będzie możliwość żeby wybrać się w tym terminie to bardzo chętnie.
Pozdr
Maciek

Historia:
Simson S51B -> WSK 175 -> SHL M17 Gazela -> Jawa CZ175 -> Honda MTX 80 -> Suzuki GS 650G Katana -> Suzuki GSX 550EF -> Honda xl600v Transalp -> Yamaha TDM 900 - > Honda xl650v Transalp -> BMW R1200GS

pat

Ja tylko odświeżę temat, bo zostały niecałe 2 miesiące do wyjazdu... U mnie póki co bez zmian - jadę i mam nadzieję że pozostali również :)

Karola - masz może namiary na te noclegi o których wspominałaś?

kakaj

Hej Pat,
poważnie się zastanawiam nad wspomnianą przez Ciebie trasą. Czy ewentualnie można się do Was doczepić?
Jesli tak to może podesłać mi kontakt do Ciebie? Niestety nie mieszkam już w Kielcach ale w ten weekend będę w Kielcach i gdyby Ci pasowało to może moglibyśmy sie na chwilę spotkać.
Pozdro
Kakaj
Kakaj

scyzoryk

Ja też jestem w weekend w CK więc możemy się jakoś umówić.

Igor, przemyślałem i chyba nagniemy nasze plany i wygospodarujemy tydzień urlopu bo do Kosowa jest już tak blisko, że żal to odpuścić. Ja raczej nie będę chciał wracać do Gucy więc proponuję wspólnie polecieć do Rumunii. Pogadamy bardziej szczegółowo w weekend.

Zaznaczam że od zmiany sprzęta moja prędkość przelotowa odrobinę spadła w stosunku do TDMki ale mam nadzieję że dojdziemy do porozumienia :)
Pozdr
Maciek

Historia:
Simson S51B -> WSK 175 -> SHL M17 Gazela -> Jawa CZ175 -> Honda MTX 80 -> Suzuki GS 650G Katana -> Suzuki GSX 550EF -> Honda xl600v Transalp -> Yamaha TDM 900 - > Honda xl650v Transalp -> BMW R1200GS

pat

Cytat: kakaj w  3 Lipiec 2013, 23:38:44
Hej Pat,
poważnie się zastanawiam nad wspomnianą przez Ciebie trasą. Czy ewentualnie można się do Was doczepić?
Jesli tak to może podesłać mi kontakt do Ciebie? Niestety nie mieszkam już w Kielcach ale w ten weekend będę w Kielcach i gdyby Ci pasowało to może moglibyśmy sie na chwilę spotkać.
Pozdro
Kakaj

Można się doczepić jasne :) nr do mnie to 502 - 502 - sto trzydzieści sześć, kiedy ci pasuje się spotkać bo tak jak Scyzoryk pisał warto zgadać się większa grupą i pogadać.

Cytat: scyzoryk w  4 Lipiec 2013, 13:19:08
Ja też jestem w weekend w CK więc możemy się jakoś umówić.

Igor, przemyślałem i chyba nagniemy nasze plany i wygospodarujemy tydzień urlopu bo do Kosowa jest już tak blisko, że żal to odpuścić. Ja raczej nie będę chciał wracać do Gucy więc proponuję wspólnie polecieć do Rumunii. Pogadamy bardziej szczegółowo w weekend.

Zaznaczam że od zmiany sprzęta moja prędkość przelotowa odrobinę spadła w stosunku do TDMki ale mam nadzieję że dojdziemy do porozumienia :)

No i super :) Jak będziemy lecieć całą trasę razem to na pewno się dogadamy.

Wiesz ja na AT też szalał nie będę więc spokojnie tempo dogramy.

Został miesiąc, trzeba mieć paszport i zieloną kartę - to tak dla przypomnienia

yellow_67

5 Lipiec 2013, 17:42:57 #11 Ostatnia edycja: 5 Lipiec 2013, 18:15:15 by yellow_67
Proponował bym trasę przez Rumunię.
Nocleg w Timisoara (jak będziecie zainteresowani podam namiary - spałem w zeszłym roku) a następnego dnia troszkę naokoło ale cudnej urody drogą wzdłuż Dunaju. Naprawdę warto - potem troszkę kręcenia serpentynami i spokojnie dacie radę dojechać do Gucy. Nie ukrywam, że mnie kusi znów ten kierunek, ale żeby nie robić zbędnego zamieszania nic nie deklaruję :(

>> Dojazd Guca <<

P.S. BTW jakieś pomysły na "cywilizowany" nocleg w Gucy - nie więcej niż 2 noclegi ?
Jeśli o mnie chodzi to raczej poleciałbym w ten sposób:
Plan i traska taka :

>> Trasa Bałkany<<

po drodze zawadzamy o festiwal w Gucy:
Czarnogora - droga kotorska
Jakis popas w Chorwacji ....
I spokojnie, spokojnie wracam do domku.
Impreza klasyczne 10 dni i klasycznie jakieś 3,5-4 tyś km ....
Prawdziwy twardziel nie je miodu, On żuje pszczoły ....

pat

Dzięki za info. Trasa wzdłuż Dunaju faktycznie urzeka :) postaramy się o nią zahaczyć ale chyba w drugą stronę. Poza tym raczej uderzymy w stronę Rumunii i Karpat bo Czarnogórę i Chorwację w zeszłym roku zrobiliśmy a w Rumunii są jeszcze rzeczy które trzeba zobaczyć :)

scyzoryk

No to chyba zarys już mamy.

Start w sobotę rano, nocleg albo w Budapeszcie albo ciut niżej. W niedzielę dojazd o Gucy, tam dwa noclegi.
We wtorek rano wyjazd do Kosowa, tam jeden nocleg. Powrót w stronę Rumunii gdzie pokręcimy się przez 3 dni. W niedzielę planujemy koło południa wylądować w CK. Jazda bez napinki, relaksacyjna :)
Pozdr
Maciek

Historia:

yellow_67

8 Lipiec 2013, 14:41:38 #14 Ostatnia edycja: 8 Lipiec 2013, 14:46:18 by yellow_67
@ scyzoryk - jakieś pomysły na nocleg w Gucy ?

P.S. pamiętajcie o e-winiecie na Węgrzech jak będziecie autostradą jechać :)
Kiedyś wracając z Rumuni - zapomniałem, ale strachu było co niemiara.

e-winietki do kupienia:
http://www.pzmtravel.com.pl/pzmsklep/oplaty,drogowe,23.html

Prawdziwy twardziel nie je miodu, On żuje pszczoły ....