27 Wrzesień 2020, 00:45:47

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2009/09/27 - Kto odda krew na zakończeniu sezonu?

Zaczęty przez mija, 18 Wrzesień 2009, 12:42:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

Czy oddasz krew na zakońćzeniu sezonu motocyklowego

Tak
8 (25.8%)
Nie
18 (58.1%)
Nie wiem
5 (16.1%)

Głosów w sumie: 27

TomekAAA

Cytat: robson w 22 Wrzesień 2009, 00:52:16
Ja mogę oddać, tylko... od piątku mam dobrze zakrapianą imprezę z drugą moją zaprzyjaźnioną grupą motoryzacyjną: http://wild-thing.com.pl/index.php?id=11
Myślę, że się urwę (czytaj będę w stanie) w niedzielę i o własnych siłach przyjadę na zakończenie sezonu.
Ale czy nie będzie kwasu jak lekko rozrzedzony się stawię w u siostrzyczek pijawek? Pytam serio.

BĘDZIE KWAS, BO JAK STWIERDZĄ, ŻE JESTEŚ PO PIJAKU (pierwsze badanie krwi), TO CI WBIJĄ NA STAŁE W KARTOTEKĘ, ŻE BYŁEŚ NA BANI.
KRWI NIE ODDASZ, A ZA KAŻDYM RAZEM JAK TAM PÓJDZIESZ, PANI BĘDZIE SIĘ PYTAŁA "A PIŁ PAN, NA PEWNO NIE?"

Narazka!

KAZ

Jak nie wyjdzie na zakończeniu to może w poniedziałek/wtorek pojedziemy do RCK ??
Pozdrawiam
Michał

mija

też tak myślałam :) w sumie nie chodzi o pokazywanie na pikniku  że oddajemy tylko o krew ;D

nysander

ech na tygodniu ze mna krucho niestety ;/ ale moze jakos sie uda dzien wolny znalesc i sie wybrac tam. a jak nie tym razem to gdzies moze sie znajdzie autobusik i sie zalapie.

Ć.M.A

Szczerze to miałbym cykora , ale mam też wymówkę będę po fajowskim weselichu przyjaciela ,więc .... sami rozumiecie ;) . Myślę , że kiedyś trzeba będzie stawić czoła igle i dać się "UKŁUĆ"

Pozdro
Ć.M.A   (Arkadiusz Dereniewicz) tel.600 206 210

sebA

ja na tygodniu nie dam rady jesli zajdzie taka ewentualnosc bo nie mam mnie w Kielcach.. pracuje w Piotrkowie;/