19 Wrzesień 2020, 18:38:01

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

dorobienie kluczyka z imobilaizerem

Zaczęty przez johny b, 5 Marzec 2013, 00:09:10

Poprzedni wątek - Następny wątek

johny b

witam, czy ktos moze wie w ktorym miejscu okolice skarzyzyska lub kielc mozna dorobic kluczyk z imobilaizerem od reki w zozsadnych pieniadzach???
MOJA HONDA JEZDZI SZYBCIEJ NIZ WYGLADA  :)

Jaszczur

pat

W Realu (wejście bliżej Praktikera) jest punkt dorabiania kluczy - dorabiałem 2 razy u faceta i zdecydowanie polecam, natomiast NIE polecam dorabiania w Leclercu - za jednym razem dorobiłem 2 klucze i oba były do d***py
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

tome_k

Nie wiem jak w twoim modelu, ale ja w swoim dorobiłem sam. Mianowicie na allegro kupiłem kluczyk z transponderem:

http://allegro.pl/kluczyk-surowka-klucz-honda-z-transponderem-hiss-i3065901277.html

za 15 zł gość mi go odpowiednio naciął. Jeśli chodzi o programowanie nowego kluczyka, to w moim wypadku było bardzo proste wskazówki odnośnie procedury programowania znalazłem chyba na forum fireblade

johny b

do moto dorabialem w realu na wejsciu i smiga jak orginal, a teraz musze dorobic do autka, wczoraj bylem w paru miejscach i nie potrafili "bo czip jakis pan malo chodliwy masz" slyszalem tylko, na malej jest podobniesz gosc co moze spr czy da rade, tak czy inaczej musze szukac.
dzieki za ifo.
MOJA HONDA JEZDZI SZYBCIEJ NIZ WYGLADA  :)