28 Wrzesień 2020, 14:02:41

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2009/09/19 - Sobota + Niedziela = Bieszczady!

Zaczęty przez shpx, 18 Wrzesień 2009, 13:44:40

Poprzedni wątek - Następny wątek

shpx

18 Wrzesień 2009, 13:44:40 Ostatnia edycja: 30 Marzec 2010, 11:19:25 by TomekAAA
Witam!
Ktoś chętny?
Chciałbym polecieć w sobotę z rana... Nie chce mi się siedzieć w CK przez weekend. A chcę odpocząć, może gdzieś wyskoczyć na jakiś spacerek po lesie!
Po ostatniej przygodzie nie mam nawigacji i zaznaczam, że nigdy w Bieszczadach nie byłem...
Ma ktoś jakiś fajny namiar na agro?
Moze ktoś ma jakąś traskę do zaproponowania? Może być inny region - ważne, żeby sobie na luzie polecieć i wypocząć.
Lecę ja i mój plecaczek... :)
To jak? Ktoś chętny?
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

TOM

Witam. Kurcze szkoda że nie napisałeś wczoraj tego pomysłu bo już mam sobotę zajętą i raczej nie da rady a z chęcią bym pojechał. Właśnie ostatnio też myślałem żeby pod koniec września wyskoczyć gdzieś tak dalej na nockę...
Mam nadzieje, że jeszcze będzie okazja nie jedna :]
Życzę w takim razie miłego i bezpiecznego wypadu :D

A pogoda się zapowiada piękna!!
Tomek O.    tel.500 101 822
Jedziemy? :)

shpx

Pomysł się urodził przed sekundą dosłownie... Wszystko przez to, że wczoraj już padałem na pysio po pracy i nie dotarłem do Stangreta...
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl

TOM

No rozumiem. Zazwyczaj takie niespodziewanie-spontaniczne akcje wychodzą najlepiej więc myślę, ze jak dojdzie do wyjazdu to mnie ominie fajny wypad no ale trudno...
W tym Stangrecie jeszcze nie byłem nigdy nawet nie wiem gdzie to jest szczerze mówiąc a to tylko dlatego, że dopiero parę dni temu mnie złapał Duszmen (bo to moje strony) na krzyżówce i powiedział o tym forum. Tak to bym żył nieświadomy tylu motocyklistów w moich stronach:P heh 
Tomek O.    tel.500 101 822
Jedziemy? :)

TomekAAA

Cytat: TOM w 18 Wrzesień 2009, 14:33:11
....W tym Stangrecie jeszcze nie byłem nigdy nawet nie wiem gdzie to jest szczerze mówiąc ....

Tutaj jest  Stangret. Nie ten oznaczony (błędnie) literą A (to jest policja), tylko budynek poniżej.

No i przybywaj!

Radek

Ja polecam Roztocze - ok 200km ,przez Stalową Wolę:  Zwierzyniec, Krasnobród, Zamość.
Wioska Susiec fajna agroturystyka - nawet z sauną i basenem.
Spływ dzikim "Wieprzem".
Na mojej galerii jest kilka zdjęć, min wodospady "szumy" na Tanwi.

Ja pośmigam tylko w sobotę, ale jeszcze nie wiem gdzie.

szakal

szkoda że nie pisałeś wcześniej,właśnie wróciłem z bieszczad (wyjechałem w pt) prawie 300 km po samych bieszczadzkich krętych drogach,można było się pobawić :)
Jak nie odbieram to jeżdżę 793-224-824

shpx

Niestety, pomysł urodził mi sie dość późno. Ostatecznie załatwiłem pare spraw w sobotę, a w niedzielę - wspaniały wypadzik z KFM