20 Wrzesień 2020, 18:50:23

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Ziutek

Zaczęty przez Ziutek, 28 Luty 2013, 18:00:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ziutek

Witajcie,

mam na imię Albert, mam 21 lat, mieszkam w miejscowości Lubienia k. Starachowic, aktualnie śmigam Hondą CBR 929RR.

Ja chyba jak każdy zaczynałem przygodę z 2oo od poczciwego Komara, pamiętam te przejażdżki z kumplem(on miał motorynkę ). Ja miałem o tyle dobrze, że mój ojciec również jeździł(jak to mówią "za kawalera") i odgrzebywałem tylko sprzęty z szopki, m.in. wspominanego Komarka, WSK 125, WSK 175. Jeździłem i jeździłem tymi moto, w końcu ojciec zmuszony przez mamuśkę sprzedał wszystko(żeby niby mnie uchronić, jak widać nie pomogło...). W końcu zacząłem pracować, odłożyłem kasę i kupiłem pierwsze moto mianowicie Aprilie RX 125 ok. 36 KM 2T, wspomnienia mam niesamowite: pierwsze gleby, wheelie, "ściany" piachu za sobą, wyjścia z zakrętu - po prostu bajka. Później przyszedł czas na prawko, więc coś ulicznego... zakupiłem GPZ'ta 500S. Pojeździłem, pośmigałem i pod wpływem zastrzyku gotówki padł pomysł o zmianie motonga, tak oto stałem się posiadaczem 929RR...

ot, tyle :P

Lewa ! :)

johny b

siema
AVE MOTOR ;D
MOJA HONDA JEZDZI SZYBCIEJ NIZ WYGLADA  :)

Kariot

Witamy :)
Dobry sprzęt !
796-314-945

Dominika;)

Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta.

Duszmen

"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

TomekzCK

Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

Gegas

Hans

xena18motor

"Nie wątp w błękit nieba, gdy nad Twoim dachem wiszą ciemne chmury"

Pluto

Dobro rodzi dobro, zło rodzi zło...

Rafał

"Długa i ciężka jest droga, która z Piekła wiedzie ku Światłu"
                                                                                       John Milton

Jaszczur

Witaj na forum :)

RyZyK

Pozdrawiam
RyZyK

sebi

xaters

Dla mnie nie mam rzeczy niemożliwych, kiedy o czymś marzę to zawsze to spełniam. Kiedyś marzyłem o Hondzie i w ciągu pół roku , przelewając krew i pot spełniłem coś co rzekomo było niemożliwe . Jedną ważną rzeczą jest to aby nie słuchać innych, bo to nie oni za mnie żyją.