2013/03/24 - Świętokrzyskie pożegnanie zimy - Radzanów koło Buska

Zaczęty przez Jaszczur, 22 Luty 2013, 13:49:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jaszczur

Zapraszamy 24.03.2013 na Świętokrzyskie pożegnanie zimy w miejscowości Radzanów koło Buska nad zalewem.
Start o godzinie 10 00. W programie przewidziano wiele atrakcji -koncert zespołu ,parada drogami Ponidzia z przerwą na zwiedzanie parku Skorocice,konkursy ,zabawy,ognisko,pieczenie kiełbasek no i oczywiście pożegnanie Pani Zimy.Będzie bar obficie zaopatrzony.
Wszyscy pozytywnie zakręceni są mile widziani,impreza ma charakter rodzinny i zapraszamy wszystkich nie tylko motocyklistów.
Ogłaszamy również konkurs na najbrzydszą Marzannę 2012 roku.
Dodatkowe szczegóły już wkrótce.tel 600708661

pozdrawiam i zapraszam w imieniu REAPERS OF LIFE MC - Busko
Bober


Pdasiek

Jak miło widzieć wreszcie jakieś info na temat zlotów! To znaczy że sezon tuż tuż!
Pytanie co do zlociku, ile osób na niego przybywało w poprzednich latach?

wolf

Co do Rezerwatu Przyrody w Skorocicach mozecie zobaczyc jak tam jest w moim najnowszym filmiku ktory nakrecilem pod koniec sezonu FILM nr 28 full HD . Od siebie dodam, ze to bardzo fajne miejsce, malo znane i dostepne dla wszystkich, choc wchodzenie do jaskin nie jest najbezpieczniejsze  :o Widok zwalonych ton skal z sufitu w niektorych jaskiniach (podobno jeszcze kilka lat temu dajacych sie normlanie zwiedzac) daje do myslenia. Do tego zalecam nie wlazic samemu, zabrac dobra latarke, liczyc sie z tym ze bedziecie niezle ubloceni (a nie ma sie tam gdzie umyc), dnem jaskin plynie podziemna rzeka, ale to raczej maly sciek  :P W wawozie jest tez w kilku miejscach bagienko. W 1 z jaskin mieszka wielka sowa... ktora wystarszyla mnie prawie na smierc! uwarzac gdy cos wyleci (z wielkimi slepiami) z ciemnosci prosto na was  ;D
W kazdej z kilku dostepnych jaskin sa niesamowite wzory skalne i nie znajdziecie 2 takich samych, mi zapadly one w pamiec, niestety za pomoca filmu nie da sie odwzorowac ich piekna.
Pozdro wolf