1 Grudzień 2020, 20:16:22

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2013/01/13 XXI WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Zaczęty przez pwmiki, 7 Styczeń 2013, 23:36:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

pwmiki

7 Styczeń 2013, 23:36:44 Ostatnia edycja: 9 Styczeń 2013, 21:22:46 by TomekAAA
Jesteśmy współorganizatorami 5 oficjalnej kieleckiej sceny
21 WŚOP w Galerii Echo
Zaczynamy o 12.00, 13 stycznia 2013
Zbiórka chętnych wraz z maszynami - 11.30 - rampa w galerii ECHO
Proszę o liczne przybycie. Trochę kasy również się przyda (nieobowiązkowo)
Dodatkowo CK RIDERS przekazało suweniry do licytacji.
Ok. 15.00 przewidziano wizytę zawodników VIVE, którzy również będą licytować swoje fanty. Na żywo będzie relacja w radio Planeta.

Mamy tam być do 16.00 Moja osobista prośba - do Jaca, Erniego i innych, którzy mają ubłocone crosy - bardzo proszę o obecność w strojach, w których poruszacie się w terenie.
Lista:
1. MIKI
2.
Pozdro
Michał "MIKI" Qlikiewicz
mobile +48 510 200 997

Jaszczur

Gegas

Lista:
1. MIKI
2. Jaszczur - jak nie spadnie śnieg
3. Gegas

Kariot

Lista:
1. MIKI
3. Gegas
4. Kariot
5. Grzesiek od Er-6
796-314-945

mOtOrynka

ja nie mam crosa, tylko enduro, nie jest brudna bo jacu ja umyl, to jacek zostal poproszony a ja nie...  ale i tak bede :P
Jeśli nie jazda, to CO? Jeśli nie moto, to KTO?

TomekzCK

Lista:
1. MIKI
3. Gegas
4. Kariot
5. Grzesiek od Er-6
6. motoryna
7. malyzck - jak mnie nie polamie, bo walcze z grypa to tez bede :D (ps. nie mam crossa ale brudny jest :) )
Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

pwmiki

W związku z warunkami pogodowymi i błotem pośniegowym na drodze myślę, że w piątek na spotkaniu o 19.00 powinniśmy ustalić szczegóły dojazdu do Galerii. Ja mam niedaleko dlatego przyjadę na motorze.
Należy się zastanowić czy nie zabezpieczyć się awaryjnie w busa lub może dwa busy celem przewiezienia motocykli.... i to właśnie omówimy na spotkaniu.

Motorynka
Sorki - po prostu nie wiedziałem że masz enduro... dlatego rozmawiałem tylko z Jackiem na ten temat. Szybkiego powrotu do zdrowia życzę.

Jaszczur - nie bądź cienias i nie pękaj - bierz maszynę i przyjeżdżaj.....

Pozdro
Michał "MIKI" Qlikiewicz
mobile +48 510 200 997

mOtOrynka

MIKI - don't worry B happy :D  ja nie gryzę tylko podszczypuję :P  (już ma każde swojego brudasa :D)

My mamy busa, szczegóły do ustalenia z jackiem :D (na razie jest w naprawie :/ - oczywiście bus, jacka jeszcze nie popsułam :D)
Jeśli nie jazda, to CO? Jeśli nie moto, to KTO?

Obi

9 Styczeń 2013, 21:04:12 #8 Ostatnia edycja: 9 Styczeń 2013, 21:23:18 by Obek
Deklaruje swoja obecnosc, nie obiecuje ze Penelopa gdyz w tamtym roku przemoklem i przemarzlem ( ktos mial mnie odwiezc). Zgadzam sie z Jaszczurem i ewentualnie licze na busa. Jacu jest chetny tylko trzeba z gosciem konkretnie pogadac ;)
CWKO pozdrawia!

TomekAAA

Lista:
1. MIKI
3. Gegas
4. Kariot
5. Grzesiek od Er-6
6. motoryna
7. malyzck - jak mnie nie polamie, bo walcze z grypa to tez bede :D (ps. nie mam crossa ale brudny jest :) )
8. Obek
9. TomekAAA - jak spadnie śnieg  ;D

TOMI

9 Styczeń 2013, 21:59:37 #10 Ostatnia edycja: 11 Styczeń 2013, 11:46:37 by karola
Lista:
1. MIKI
3. Gegas
4. Kariot
5. Grzesiek od Er-6
6. motoryna
8. Obek
10.Tomi
11. Erni + syn

Jaszczur

12 Styczeń 2013, 10:24:45 #11 Ostatnia edycja: 12 Styczeń 2013, 17:54:36 by Jaszczur
Lista:
1. MIKI
3. Gegas
4. Kariot
5. Grzesiek od Er-6
6. motoryna
8. Obek
10.Tomi
11. Erni + syn

Przy panujących warunkach atmosferycznych dojechanie VTXem do Galerii Echo może skończyć się glebą dlatego nie przyjadę.

pwmiki

Rozumiem, że każdy poradzi sobie z dojazdem sam? Jak nie to dzwońcie do mnie mam busa do pomoce na mas 5 maszyn  niestety nie mam pasów do mocowania i najazdu.
Pozdro
Michał "MIKI" Qlikiewicz
mobile +48 510 200 997

TomekzCK

Lista:
1. MIKI
3. Gegas
4. Kariot
5. Grzesiek od Er-6
6. motoryna
8. Obek
9. TomekAAA - jak spadnie śnieg 
10.Tomi
11. Erni + syn

Przepraszam ale warunki atmosferyczne wygrały ze mną 

Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

Kariot

Ludzie, wypożyczćie sobie przyczepkę na motocykle - na jedną wchodzą 2 motocykle i po problemie. Ja i Grzesiek będziemy!!
796-314-945