29 Listopad 2020, 22:36:14

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Wybór opon do Suzuki SV1000S

Zaczęty przez Gegas, 27 Grudzień 2012, 00:28:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

Gegas

Opony o rozmiarach przód 120/70 r17,  tył  180/55 r17
Szukając opony brałem pod uwagę wszechstronność, przyczepność na suchym / mokrym i oczywiście cenę ;)
Każda sugestia mile widziana, może ktoś miał jakieś konkretne doświadczenie z którąś z tych gum. Zapraszam do Ankiety.

Jaszczur

Używam na tyle Continental Road Attack 2. Śmigam na niej od lipca. Na razie nie mam zastrzeżeń na suchym i  mokrym asfalcie ok. Po drogach leśnych suchy piasek też ok. Nie testowałem jej na podjazdach  po trawie i też jeszcze nie mogę nić powiedzieć na temat szybkości zużycia.
Na przodzie mam PIRELLI Diablo Strada Front na piasku na asfalcie ok na piasku drogi leśne trochę myszkuje.

Gegas

27 Grudzień 2012, 20:20:42 #2 Ostatnia edycja: 27 Grudzień 2012, 20:34:14 by gegas
Osobiście jestem zwolennikiem jednakowego typu opon na przodzie i tyle by mogły sobie współpracować   ;) Mimo żadnego głosu na dunlopa wiele wskazuje, że właśnie on wyląduje na 2o mojego moto. ze względu na cenę. Ale to się jeszcze wyjaśni...

Przy okazji trafiłem na ciekawy artykuł dot.  :) DOT http://www.scigacz.pl/Stary,DOT,opony,fakty,i,mity,10566.html

kubek

28 Grudzień 2012, 19:23:34 #3 Ostatnia edycja: 28 Grudzień 2012, 19:46:15 by kubek
Hejka hejka!
Ja mam komplecik Dunlop RoadSmart II.
Mogę je polecić z pełną odpowiedzialnością, parę kilo na nich zrobiłem i zero niespodzianek.

Gegas

Siema :)

Oponki już u mnie :D Są to DUNLOP SX RoadSmart.  Zobaczymy jak się będą sprawowały...

Dziękuję wszystkim za udział w ankiecie, zostanie automatycznie zamknięta zgodnie z wcześniejszym ustaleniem, można dalej oddawać głosy na swoje sprawdzone czy też ulubione gumy z tej listy.

PS

Gdzie wymieniacie opony w moto ? Ostatnio ( co było jakiś czas temu ) wymieniałem na Pakoszu.

jacu

ja to mógłbym Ci gegas polecić na tył mitasa 754 ewentualnie zestaw anakin 2 ale to raczej nie do twojego sprzęcicha więc nie bierz mego głosu pod uwagę  ;D

wymienić i wyważyć możesz u diabła na malikowie albo u mojego kunpla na witosa itp....
GG 4875121

Gegas

THX Jacu, No fakt Anakee 2 to jak bym miał SV przerabiać na KLV :P Wielkich różnic nie ma ;) natomoiast 754 to już typowy off  :o

PS
Własnie myślałem o Diable Przejeżdżając dzisiaj Szajnowicza.