1 Grudzień 2020, 21:17:55

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

KALENDARZ 2014

Zaczęty przez mOtOrynka, 16 Grudzień 2012, 20:38:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

mOtOrynka

16 Grudzień 2012, 20:38:53 Ostatnia edycja: 16 Grudzień 2012, 21:00:41 by mOtOrynka
Widzę że chętnych dwóch już jest, a to już całkiem dużo :)
Mam propozycję do zrobienia kalendarza z Naszymi zdjęciami.
Ja zrobiłam dla forum XTZ http://www.motorynia.pl/imgxtz/kalendarzxtz2013.pdf
wielkość A3 , koszt 26 zł. (oczywiscie my mozemy znalezc taniej)
Najpierw wrzucali do wątka fotki, potem ja je zebrałam, zrobiliśmy głosowanko, wybraliśmy fotki, ja przygotowałam projekt ( z niewielkimi ich uwagami) i tak powstał.

Jeśli tylko nie będzie sprzeciwu "władz" na wykorzystanie loga ( i ew. sponsorów :)) to możęmy sobie przez cąły rok zbierać fotki, potem wybrać i zrobić jakiś swoj projekcik :))

Jeśli nie jazda, to CO? Jeśli nie moto, to KTO?

Kariot

Ja jestem za! Ale czemu dopiero na 2014?  :-[
796-314-945

mOtOrynka

bo niestety ale nie mamy na tyle dobrych fotek, moj kom jest tak wolny ze przygotowanie tego kalendarza zajelo mi 4 tyg, bo zalatwienie druku tez trochd zajmuje, i wogole wszystko zajmuje duzo czasu. a nie sadze zeby w okresie swiatecznym ktos sie tym zajal. a w lutym miec kalendarz to troszki pozno.

Kariot

Napewno z Obkowych zbiorów coś się wybierze.
Co trzeba z tym zrobić. W jakim programie to obrobić? Może się za to wezmę
Nawet w styczniu pod koniec byłoby fajnie.
796-314-945

Obi

17 Grudzień 2012, 23:51:41 #4 Ostatnia edycja: 17 Grudzień 2012, 23:53:15 by Obek
Cos tam by sie wybralo, ale szalu nima. Co roku wraca temat kalendarza i zdjec pod tym kontem. Przyjdzie jazda i  zawsze sie zapomina albo nie ma czasu na ustawianie i pozowanie. Postaram sie troche w nastepnym sezonie ale obrobka bedzie sie musial zajac ktos inny (kto to bedzie i czemu Motorynka to jeszcze nie wiem).
CWKO pozdrawia!

Kariot

Cytat: Obek w 17 Grudzień 2012, 23:51:41
ale obrobka bedzie sie musial zajac ktos inny (kto to bedzie i czemu Motorynka to jeszcze nie wiem).

Obek mistrz!!!
Ok, czyli odstawiamy sprawę kalendarza na kolejny sezon.
Tylko nie mam co powiesić ... :o
796-314-945

mOtOrynka

Aha najwazniejsza sprawa, zainteresowani, jesli bedzie trzeba wydrukowac 4 szt kalendarza to nietstey koszt bedzie znaaacznie wyzszy, a wieklu chetnych teraz nei znajdziesz :) jak sie czlowiek spieszy to sie diabel cieszy :D