29 Listopad 2020, 22:25:10

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Remont siłowni

Zaczęty przez Obi, 14 Grudzień 2012, 23:25:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

pat

Cześć,

Dobra chłopaki żeby nie było że każdy skuli ogon pod siebie i nie podejmie tej rozmowy to ja się odezwę chociaż akurat uważam że jestem jedną z najmniej odpowiednich osób do tego (jeżeli ktoś nie wie dlaczego to niech pyta na spotkaniu lub na pw - nie będę się o tym rozpisywał publicznie na forum).

Po pierwsze rozumiem wasze wqrwienie że sami zapier..lacie w lokalu (nie mówię tylko o Jacu i Obku czy Duszmenie ale o wąskiej grupie ludzi która się w to angażuje).

Po drugie wasz argument typu na imprezy ma kto przychodzić ale do pracy chętnych nie ma też mnie (i to bardzo) przekonuje - sam go użyłem nie tak dawno odnośnie KFM-u ale to odnośnie czegoś innego...

jest jednak pewne ale...

Po pierwsze nie każdy ma czas i możliwości żeby się w to zaangażować (to nie znaczy że z 300 osób na forum nie ma go nikt...)

Po drugie nikt wam nie broni zaangażować się w 100% w ten projekt, wziąć urlop czy rzucić wszystko inne tylko po to aby podziałać w lokalu ale tak jak pisałem nie każdy jest na to zdecydowany więc osobiście nie dziwię się że w środku tygodnia nie ma ludzi do pracy. Wiem że chcecie skończyć to jak najszybciej ale nie każdemu na tym zależy więc albo zaakceptujcie że zapier..cie sami albo spotykajcie (spotykajmy) się co 2-3 tygodnie w weekend żeby coś podziałać, w to że co tydzień będą chętni jakoś nie wierzę...
Tylko nie piszcie w czwartek, czy w piątek że w sobotę się spotykamy (czasem nawet nie wszyscy odpalą forum w tym czasie) wiele osób ma już wtedy coś zaplanowane a to z rodziną a to wyjazd a to coś... ale napisanie np. tydzień wcześniej i potwierdzenie około czwartku powinno zadziałać...

... i tak wiele osób nie przyjdzie i nie będzie się w to angażować dlatego moim zdaniem za korzystanie z klubu wszyscy poza stowarzyszeniem (regularnie opłacającym składki) powinni płacić, wjazd na wszystkie imprezy poza piątkowymi spotkaniami powinien być płatny. Jeżeli siłownia będzie funkcjonować to korzystanie z niej też powinno być płatne - oczywiście wszystko w sensownych granicach żeby nie okazało się że ludzie nie będą przychodzić bo będzie za drogo... dla jasności ja nie jestem w stowarzyszeniu więc musiałbym płacić i  CHĘTNIE TO ZROBIĘ BO UWAŻAM ŻE JEŻELI TE PIENIĄDZE PÓJDĄ NA LOKAL TO CHOCIAŻ BĘDZIECIE WIEDZIEĆ ŻE WASZA PRACA JEST JAKOŚ DOCENIANA I NIE IDZIE NA MARNE.

Z pełnym szacunkiem dla Was i innych którzy wykonali w ch*j pracy w przygotowanie tego lokalu
pat
P.S. powyżej to tylko moje zdanie i nie wdaję się w żadną dalszą dyskusję na ten temat chyba że poza forum
Żyje się po to żeby jeździć... Jeździ się po to aby żyć...

Jaszczur

Ja też nie jestem w stowarzyszeniu i w pełni się z Tobą zgadzam Pat.

Ludzie, którzy płacą składki niech mają jakieś profity z tego np. podczas imprez itp.
Druga sprawa dotyczy osób, które w jakiś sposób zaangażowane są w rozwój lokalu dla nich organizowany jest np. wyjazd, który w całości lub w części jest finansowany z wpływów dla stowarzyszenia. Ważne żeby te "pozostałe 300 osób z forum" wiedziało że stowarzyszenie nie jest nastawione tylko na branie ale też skromne dawanie osobą zaangażowanym w mniejszym lub większym stopniu w stowarzyszenie.

Obi

W tamtym tygodniu Motorynka, Jacu, Hans i Gegas posiatkowali i pokleili połączenia między płytami. SZACUN!

Dzisiaj z Motorynką i Tomkiem AAA obsadziliśmy narożniki i trochę poczyściliśmy ściany z nadwyżek kleju.

Było rekordowo dużo osób, starczyło na dwie brygady, ale to już wątek dla VP.

https://picasaweb.google.com/104721255092939101194/SiOwniaCKRIKFM?authkey=Gv1sRgCMz615SK8uGUPg
CWKO pozdrawia!

Obi

Troszkę było tu cicho ale nie myślcie że się nic nie robi.
W tamtym tygodniu z Jacem a dzisiaj także z Andre pogipsowaliśmy i poszpachlowaliśmy prawie całe pomieszczenie.
Zostały małe poprawki i ściany będą gotowe.
CWKO pozdrawia!

mikko

Hej Panowie, coś tam działacie jeszcze ? jak coś to oferuję swoją pomoc.