29 Listopad 2020, 22:16:34

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Remont siłowni

Zaczęty przez Obi, 14 Grudzień 2012, 23:25:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

Obi

14 Grudzień 2012, 23:25:48 Ostatnia edycja: 23 Styczeń 2013, 12:10:08 by Obek
Wraz z Jacem zapraszamy wszystkich chetnych do pomocy przy sprzataniu silowni oraz przygotowaniu frontu robot na przyszlosc.
CWKO pozdrawia!

Hans

Gegas

Duszmen

"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Obi

16 Grudzień 2012, 16:03:07 #4 Ostatnia edycja: 16 Grudzień 2012, 19:59:36 by Obek
Z Duszmenem i Jacem ogarnelismy troche w przyszlej silowni.
Zrobiony jest wstępny zarys materiałów potrzebnych na wczoraj, gdyz po nowym roku chcemy wkroczyc na budowe. Potrzebne sa:

- Profil przyścienny UD 30 - 22mb
- Profil CD do konstrukcji nośnych sufitów podwieszanych-65 mb
- Wieszak obrotowy wraz z pretami- 50 szt
- Listwa narożna aluminiowa- 42mb
- Wkrety do płyt- 200 szt
- Wkręt samowiercący do profili - 200 szt
- Kolki szybkiego montazu 80/80 - 100 szt
- Klej do plyt gipsowych 4 worki
- Worek szpachli
- Wiaderko szpachli wykonczeniowej
- Uni grunt 10 l
- Taśma łączeniowa do płyt 3 rolki
- Siatki do docierania 3 szt
- Co do elektryki to się okaze po konsultacji z Marcinem CK (2h bez samochodu ;) )

W przyszłości:
- Farby
- Panele
- Maty
-Listwy

Po przejzeniu pierwszych lepszych cen z internetu wstępne koszta wyliczyłem na ok. 500 PLN. Prosimy zarząd o wygospodarowanie tych pieniędzy w jak najszybszym czasie. Posiadamy busa i sami możemy zajac się zaopatrzeniem.
Cena zawiera materialy z pierwszej czesci postu. Niektorych materialow moze zabraknac (wyjdzie w praniu),te ktore zostana przeznaczymy na trolownie lub biuro. Uprasza się o pozytywne rozpatrzenie naszej prosby.

Na początku tak to wyglada:

https://picasaweb.google.com/104721255092939101194/15Grudnia2012SiOwnia?authkey=Gv1sRgCMz615SK8uGUPg
CWKO pozdrawia!

Iza

16 Grudzień 2012, 16:10:18 #5 Ostatnia edycja: 16 Grudzień 2012, 16:18:25 by Iza
Cytat: Obek w 16 Grudzień 2012, 16:03:07
Po przejzeniu pierwszych lepszych cen z internetu wstępne koszta wyliczyłem na ok. 500 PLN. Prosimy zarząd o wygospodarowanie tych pieniędzy w jak najszybszym czasie. Posiadamy busa i sami możemy zajac się zaopatrzeniem.
Cena zawiera materialy z pierwszej czesci postu. Niektorych materialow moze zabraknac (wyjdzie w praniu),te ktore zostana przeznaczymy na trolownie lub biuro. Uprasza się o pozytywne rozpatrzenie naszej prosby.

Hej,
pieniądze są w CK Riders. Czekam na decyzję co do zagospodarowania.
Część potrzebujemy mieć w tzw. rezerwie.

Fajnie widać postępy w siłowni :) Aż chce mi się już do wiosny...

jacu

czeka nas kupa roboty
ja już szykuję wątrobę na tą okoliczność  ;D
GG 4875121

Gegas

Obi

Moi drodzy czas na kolejny już bardziej zaawansowany etap prac. W najbliższą sobotę t.j. 26/01/2013 od godz. 9,01 zapraszamy chętnych do pomocy przy skrobaniu ścian oraz filarów. Przygotujemy sobie podłoże do klejenia płyt GK.
Proszę ze sobą zabrać zaostrzone szpachelki a kto ma to opalarkę (na lamperie potrzebny ciężki sprzęt). Dysponujemy już pewna kwota pieniędzy, która za zgodą szanownych władz i po przelaniu przez skarbnika trafiła w nasze ręce.
Za sprawa Tomka AAA a po przywiezieniu Duszmena czy też Jaca posiadamy niektóre elementy sufitu, którego koncepcja uległa zmianie na bardziej elegancka i prostszą w montażu (miejmy nadzieje ;) ).
Prac nie jest bardzo dużo, jednak 2-3 pary rak mile widziane.

Jeśli nam pomożecie, to sądzę, że ten cel uda nam się wspólnie osiągnąć... Jak? Pomożecie?... 
CWKO pozdrawia!

Obi

W sobotę z pomocą Jaca, Hansa, Duszmena, Kariota i moją zgodnie z planem udało się przygotować siłownię do klejenia płyt.
Do następnego etapu potrzebne będzie mieszadło do kleju, najlepiej duże oraz zgrzewarka do rur plastikowych w celu montażu podlicznika w siłowni pod sufitem. Jeżeli ktoś posiada dane narzędzia i będzie mógł pożyczyć to oczywiście będziemy wdzięczni.
Nie będę podawał terminu naszego następnego spotkania, chętni  na pewno znajdą nr do mnie lub Jaca.
Pozdro
Lewa w górę!

https://picasaweb.google.com/104721255092939101194/SiOwniaCKRIKFM?authkey=Gv1sRgCMz615SK8uGUPg
CWKO pozdrawia!

Obi

Remont idzie pełną parą. Dzisiaj z Jacem i Duszmenem (zaopatrzeniowcem :) ) obkleiliśmy płytami większą część pomieszczenia. Nie można zapomnieć o Tomku AAA który dostarczył trochę krzesiwa. Kolejne prace niebawem. Chętnych zapraszamy.

https://picasaweb.google.com/104721255092939101194/SiOwniaCKRIKFM?authkey=Gv1sRgCMz615SK8uGUPg
CWKO pozdrawia!

jacu

w czwartek tj. 14 luty (wiem k.....a że to walentyny sryny ale sprwa poważna) planowany jest dalszy ciąg remontu siłowni

obek chce przyjść już rano nawet na 9 godzine żeby podgonić i może udałoby się położyć do końca płyty gips-karton

ja niestety mogę dołączyć do niego dopiero po 14 więc potrzebna mu chociaż k....a jedna osoba do pomocy
bo sam to się chłopok zaj.......e a i tak nic nie zrobi

i teraz trochę pojadę psełdopomagajcą:

1.  w sobotę obi (CWKO zresztą) miał mimo pijackiego czwartku i piątku ogromną ochotę do roboty i co???
     i dupa bo nie było nawet jednego,(one,łan,uno,adin,ainz,) osobnika do pomocy

ja niestety w sobotę nie mogłem o czym informowałem już w czwartek (sprzątanie chałpy, sprawy rodzinne, kac,lenistwo,KTM,trelemorele,itp) ale w czwartek specjalnie wziąłem wolne w pracy żeby z obkiem (CWKO zresztą) trochę podrobić i naprawdę odwaliliśmy kawaaaaaaałłłłł roboty

pomógł nam trochę Duszmen ale oprócz nas ........duuuuuuupa

2. nie chcę słyszeć od nikogo więcej   " no kiedy ta siłownia będzie wreszcie skończona"  --- kurde przyjdz , pomóż , albo chociaż się zainteresuj i spytaj kiedy mogę przyjść coś pogrzebać ,pomóc poprzeszkadzać

a najlepsi są Ci co dodają że " bo mam w domu cośtamcośtam i chcę to wstawić do siłowni" ---- no jasne przynieś zawalisz trochę miejsca a my niedość że nie ma kto tego sprzątnąć to się bedziemy z tym k.....a męczyć i przesuwać z kąta w kąt, a najlepszym przykładem jest spiochownia - wypada tam chyba tylko na....ć

apropo śpiochowni to planowaliśmy z obkiem (CWKO zresztą ) że jak będą ręce do pracy to szybko sokńczymy siłownie i grzebniemy trolownię ale przy takim zapale to sobie odpuszczamy

3. na imprezy różnorakie i owakie pijackie i abstynenckie filmowe itp chętnych nigdy nie brakuje, każdy chce korzystać ale lokal to nie tylko tancbuda bar i sala typu " bar jaś i małgosia"  są jeszcze np nieskończona siłownia

4. jeżeli jednak ktoś nie chce pomóc bo nie chce żeby tam była siłownia tylko pokój do np. lepienia garnków z gliny i przez to łapie focha i nie pomoże za ch....a to niech pokaże jaja i to powie bo ja innych propozyszyn nie słyszałem
przegłosuemy to obgadamy (i zrobimy tam siłownie) i dojdziemy do jakiegoś porozumienia póki nie jest jeszcze za późno.  Nie robimy tego specjalnie dla kogoś czy dla mnie - osobiście posiadam kartę multisport z pracy więc mam dostęp do siłowni i nie tylko

podsumowując :
w czwartek 14 luty ma być przynajmniej jedna osoba do pomocy obkowi (CWKO zresztą) od 9 rano

można się wymieniać ktoś od 9 do 10 inny od 10 do 11.29 i tak chociaż do 14- 15 wtedy ja przyjdę i coś pomogę

i nie psioczyć że walentynki, jak kochasz to zdążysz kupić kwiotka, wibrator, konserwe czy co tam sobie wymyślisz na prezent dla swojego "ajlowju"

acha tłumaczenie że " nie było wątku że coś robimy i kiedy " jest nie na miejscu bo obek(CWKO zresztą) wrzucał zdjęcia z naszych robót obejrzeń wyświetleń było 2375936 ale nikt nie zadzwonił i nie spytał kiedy coś myślimy dalej robić

wiec do roboty

z poważaniem troche wk......ny Jacu
obek(CWKO zresztą) napisz cos czy mam racje czy nie

ps. zapomniałem kiedyś nam pomógł hans i to nawet bardzo dużo

GG 4875121

Obi

12 Luty 2013, 00:34:27 #12 Ostatnia edycja: 12 Luty 2013, 01:13:46 by Obek
Jacu tak to napisałeś że już tylko łychy Ci polać.
Szczera prawda jak kto ma trochę honoru i ambicji to na pewno przeczyta i przemyśli temat.
Tylko żeby nie było teraz tak  ( w co i tak szczerze wątpię ) że Was sumienie ruszy i się nie pomieścimy w siłowni.
NIE TĘDY DROGA!!!!
Pisałem już wcześniej- 3-4 osoby to wszystko.
Na forum ponad 400 osób, na imprezach trudno się pomieścić w lokalu a do roboty ...

Zapomniałeś Jacu dodać o pseudo fachowcach:
ja to bym zrobił inaczej,
tu trochę krzywo,
dlaczego tak a nie inaczej

a gdzie k...a byłeś jak trza było pomóc,
krytykować to jest bardzo łatwo.

I jeszcze to pier...e że weszliśmy w spółkę żeby skończyć lokal i bar i czerpać korzyści materialne bo inaczej to byśmy się tego nawet nie czepnęli.

Jakby nie pomógł nam Kazik i jego ekipa podgoniła po nas trochę roboty z wiosny ( bo przy takiej pomocy to mogliśmy się co najwyżej ...)  to do tej pory były by ściany nie skończone a do toalety biegalibyśmy za ogrodzenie.
Ciekawie czy by tak przyjemnie było usiąść na spotkaniu na jakiejś desce przy blacie z tandetnej płyty.

Zap...a kilka osób a korzysta kilkadziesiąt.

Zaprawdę powiadam Wam   OGARNIJCIE SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S.
I nie nabijajcie sobie postów w tym temacie wątkami typu:
nie moglem bo szkoła, praca, dziecko, teściowa, kochanka itp itd.
I tak to nikogo nie obchodzi.

Napisz jak będziesz chciał pomóc.

CWKO pozdrawia!

mOtOrynka

ale chłopaki, moze po prostu nikt oprocz was nie chce silowni  albo zona, dziecko, tesciowa czy kochanka nie pozwola, wyjscie proste - zrobicie to nie wpuszczajcie nikogo (o ile bedzie ktos chetny) albo wprowadzcie oplaty i z glowy.
Jeśli nie jazda, to CO? Jeśli nie moto, to KTO?

Obi

Z Duszmenem i Jacem dokończyliśmy klejenie płyt. Kolejny etap prac zakończony.
Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Buahahahahahhahahahhaa

Nawiązując do poprzedniej dyskusji, to nieważne czy w tym pomieszczeniu będzie siłka czy tez pomieszczenie do lepienia garnków z gliny.
Trzeba to odrestaurować i doprowadzić do jakiejkolwiek używalności.
Nie sądzę że mając w mieszkaniu 4 pomieszczenia to 2 macie zagracone i obskurne a 2 eleganckie.
Ten lokal to jest wizytówka każdego z nas.

CWKO pozdrawia!