1 Grudzień 2020, 21:10:04

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Problem z rejestracją na żółte blachy - szukam pomocy

Zaczęty przez ossa, 25 Październik 2012, 12:23:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

ossa

Witam,
Mam pewien problem z zarejestrowaniem motocykla zabytkowego w kieleckim wydziale komunikacji na zółte blachy i w związku z tym szukam pomocy.
Od wiosny odbijam się od WK w Kielcach i nie mogę zarejestrować motocykla.Odwołałem się od tej decyzji do SKO w Kielcach które podtrzymało decyzję WK.
Teoretycznie posiadam wszystkie wymagane dokumenty (wpis do rejestru zabytków, biała karta, przegląd techniczny wieczysty , umowę kupna sprzedaży z poprzednim właścicielem, brak dowodu rejestracyjnego - zamiast tego mam dozwolone prawem oświadczenie) , problem w tym ,że kielecki WK mimo posiadania przeze mnie opłaconej umowy k-s , kwestionuje brak wymaganej ciągłości umów kupna -sprzedazy argumentując ten fakt tym ,że poprzedni właściciel nie rejestrował tego motocykla na siebie .

Szukam osób które spotkały się z podobnym problemem w celu wymiany doświadczeń w tym zakresie.Doszły mnie słuchy ,że np. w powiatowym WK na Malikowie czyli blachy TKI, takich problemów z zarejestrowaniem zabytka o takim stanie prawnym nie ma ?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc i podpowiedzi.
OSAczony przez rój !
----------------------------
Honda NTV 650
Jawa 250 Kyvacka 1961 r.
WFM OSA M-52 1965 r.