1 Grudzień 2020, 20:34:22

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

2012/10/21 W poszukiwaniu grobu Ryśka Riedla

Zaczęty przez Obi, 20 Październik 2012, 17:30:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

Obi

Wybieram sie z Motorynka do Tych. Zbiorka 9.21 stacja paliw Lotos na Wrzosach, wyjazd 9.30. Chetnych zapraszamy. Do przejechania jest jakies 190 km w jedna strone.
Jakby ktos mial inny ciekawy pomysl to jestesmy sklonni sie przylaczyc byle tylko nie krecic sie w kolo komina.
Korzystajmy z ostatnich cieplych dni.
Lewa w gore!!!
CWKO pozdrawia!

Jaszczur

20 Październik 2012, 19:01:03 #1 Ostatnia edycja: 20 Październik 2012, 22:56:45 by Jaszczur
Dziś około południa myślałem że można by się jutro gdzieś przejechać na motocyklu i zapalić przy okazji świeczkę na grobie kogoś kto był motocyklistą lub był związany z motocyklistami.

Z googlowania wyszło mi że Ryszard Riedel jest pochowany na tym cmentarzu - mapka

W drodze powrotnej można odwiedzić Grotę Łokietka razem z Brama Krakowska - moim zdaniem dużo fajniejsze miejsce niż Pieskowa Skała.

marko

Ja z czakbazak lecimy na pętle Bieszczackie trasa ok.600 -700km.
Wyjeżdżamy ok 9 z Kielc.Zakręcimy na stacji Rolnet  k. Busko jeżeli ktoś chętny ok.9.15
Marek tel.603605267

Gegas

Ja przyłączam się do Obiego i Mototyny, może jeszcze Mały :)

Obi

Dzieki ludziska za fajna wycieczke. Bardzo przyjemnie spedzilem dzionek. Mam nadzieje ze trafia sie jeszcze cieple dni w tym roku do polatania.
pozdro
P.S. Jacu smacznego  ;)
CWKO pozdrawia!

Gegas

Również wielkie dzięki Wszystkim biorącym udział :) Udana wycieczka, no i rekordowo niskie spalanie ;)

jacu

GG 4875121

Jaszczur

My również dziękujemy za wypad. Szkoda, że za późno już było na Grotę Łokietka.

PS. Omijajcie z daleka Karczmę Bida w Bolesławcu http://www.karczmabida.com/

Jaszczur

Cytat: gegas w 21 Październik 2012, 21:28:34
... rekordowo niskie spalanie ;)

Turystyczne prędkości czyli przelotowa 100-110km bez gwałtownych przyspieszeń i wyprzedanie w dogodnych miejscach tak żeby nie trzeba gwałtownie odkręcać manetki na maxa.

pablo

Wszystko się zgadza, tylko że nuda jak w polskim filmie :)
Człowiek mądrzeje wraz z wiekiem, niestety zazwyczaj jest to wieko od trumny.

TomekzCK

Tak łatwo pomylić głupotę z odwagą, a rozsądek z tchórzostwem.

Jaszczur

Cytat: pablo w 23 Październik 2012, 10:32:09
Wszystko się zgadza, tylko że nuda jak w polskim filmie :)

Tu muszę się też zgodzić bo czasami człowiek miał ochotę pogonić ale dla mnie jadać grupą a tym bardziej ją prowadzać ważniejsze jest żeby jechała w miarę zwarta a wyprzedzanie też odbywało się całą grupą.

PS. Ale uwagi są jak najbardziej mile widziane bo człowiek uczy się na błędach ;)