1 Grudzień 2020, 20:37:40

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

AKCJA DREWNO

Zaczęty przez pauluss, 8 Październik 2012, 12:05:52

Poprzedni wątek - Następny wątek

pauluss

Witam Towarzystwo.
W sprawie drzewa na ognisko i do kominka oświadczam iż:
1. jest porąbana już na gotowo na ognisko czereśnia(którą to tato z wujem ścieli, pocieli i przywieżli a ja w ostatnią sobotę z ojcem porąbałem)  do przywiezienia od mojego ojca z Jędrzejowa  w związku z czym potrzebna jest przyczepka, najlepiej na czwartek.
2. na sobotę - jak będzie ładna pogoda- potrzebne byłoby 5-6 osób za dwa auta i 2 przyczepki, piła łańcuchowa, siekierki - do przywiezienia byłoby drzewo z lasu od znajomego mojego ojca - w postaci dość grubych gałęzi do kominka oraz jest do ścięcia suche drzewo  - za przysłowiową flaszkę.
Drzewo do zabrania jest z lasu w miejscowości Chorzewa około 50 km od kielc. Pojechalibyśmy z właścicielem (sąsiad mojego ojca) i on pokazałby nam co jeszcze ewentualnie możemy sobie zabrać.
Do wzięcia jest jeszcze jakieś obalone drzewo al chce za nie 100. Na miejscu możemy zdecydować czy chcemy je brać czy nie.
Myślę że dzieki temu co gościu może i chce nam dać mielibyśmu ze dwie zimy z głowy.
Sprawę proszę potraktować jako poważną, gdyż za jeden dzień wysiłku możemy mieć dość dużo opału.
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

Gegas

Jak coś pod koniec przyszłego tygodnia miał bym busa mogę pomóc.

Obi

w sprawie drzewa las rak.
chetnie pomoge ale ewentualnie w nastepna sobote bo w ta pracuje. pila i siekierka tez sie znajdzie.
sam mam troche drzewa do lokalu tylko ze typowo ogniskowe, duze kawaly z sekami ciezkie do porabania a szkoda paliwa zeby to ciac, na wiosne na ognicho bedzie jak znalazl, mozna by to wziasc wracajac z Jedrzejowa.
CWKO pozdrawia!

Duszmen

Jutro z Paulussem zrzucimy drzewo. Resztę jakoś ogarniemy sobotami mam nadzieję...
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Kariot

Ja holownika mogę mieć w każdej chwili, problem w tym, że szkołę mam do późna, więc najlepiej byłoby w piątek lub sobotę.
Jeśli Wam pasuje to możemy się umówić wstępnie na sobotę, tylko kto jeszcze pomoże?
796-314-945

pauluss

Może wobec tego umówimy sięna sobotę 20.10 że pojedziemy i przywieziemy drzewo.
Jest kilka kup gałęzi grubośći mniejwięcej męskiej ręki które należy oczyścici zabrać oraz podsuch do ścięcia i zabrania. Prosże o wpisy na forum kto może jechać bo jak nie będzie żadnej informacji odemnie to gościu wywali wszystko.
Myślę ze dwie przyczepiki i 4-5 osób załatwi sprawę. Wyjechalibyśmy rano i po południu powrót.
chętni do wyjazdu:
1. pauluss i syn:) Antoni
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

Dżej Dżej

2. Andre
"Nie ważne dokąd, ważne że jeden ślad za tobą"

T: 605 067 402

Kariot

2. Andre
3. Kariot, wezmę holownika więc mogę zabrać dwie osoby. Przydałaby się jeszcze przyczepka na te mniejsze kawałki.
O której godz. się umawiamy?
796-314-945

Obi

2. Andre
3. Kariot, wezmę holownika więc mogę zabrać dwie osoby. Przydałaby się jeszcze przyczepka na te mniejsze kawałki.
4. Obek ( tylko z Andrzejem to strach jechac )
CWKO pozdrawia!

jacu

2. Andre
4. Obek ( tylko z Andrzejem to strach jechac )
5. Jacu ( DO SYLWESTRA NNNNNIIIIIIEEEEEE       PPPPPIIIIIIIJJJJJJJĘĘĘĘĘĘĘĘĘ )
GG 4875121

pauluss

Witam.
Proponuję:
1. zbiórka w sobotę 20.10.2012 o godz. 8.22 przy Homo Homini
2. wyjazd do lasu o godz. 8.33
3. ja mam haka więc wypożyczę przyczepę - no chyba że ktoś ma i pożyczy mi
4. przydałoby się drugie autko z hakiem i przyczepą
5. Kariot - jak chcesz brać holownik to bierz ale myślę że nie będzie potrzebny (pod warunkiem że będą dwa auta z przyczepami)
6. zabrać ze sobą siekierki, piłę łańcuchową, rękawiczki, jak ktoś ma, napoje, kanapki, kawę herbatę i inne potrzebne rzeczy:)
7. do auta mogę zabrać 2 osoby
8. inne pomysły - propozycje dopisywać ......
USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

jacu

paulus zabierzesz mnie ?
GG 4875121

pauluss

USŁUGI BHP I PPOŻ
TEL 663789026 - PAWEŁ

Kariot

To niech się deklarują Ci z przyczepkami to będzie wiadomo co i jak.
796-314-945

Obi

Pauluss tez sie pisze do Twego auta !!!
CWKO pozdrawia!