4 Grudzień 2020, 08:03:54

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Przeczytajcie

Zaczęty przez vicb, 11 Wrzesień 2009, 10:18:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

vicb

Cześć Wszystkim,
Troszkę jeździłam Junakiem, od 3 lat Honda CB 500, ale cały czas jako plecaczek ;P. Zarejestrowałam się na forum bo mam do Was prośbę. 12 września 2009 wychodzę w Kielcach za mąż. Mój narzeczony jest zapalonym motocyklistą, wiem że by się strasznie cieszył gdyby poprowadził nas do ślubu orszak motorków (nawet malutki). Byłabym bardzo wdzięczna za kilka maszyn, które by nam zrobiły hałas. Co Wy na to? Zrozumiem jak nie będzie odzewu, ale nie mogłam nie spróbować zrobić mu takiej niespodzianki. Pozdrowionka :)

Motorynka

Hejka, niestety nie trafilas dobrze datowo, bo ja np mam z moim klubem  akcje w domu dziecka, czesc jedzie do lodzi, a kilka juz tez obstawia slub (moze to wasz ) :)  w kazdym badz radzie WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO i szerokosci :))))

mija

Witam serdecznie ;D niespodzianka super ;) ech romantycznie- jeśli tylko nie wyjadę tam gdzie chcę ( Paweł daruj sobie mówienie bo wszyscy wiedzą już :P ) to się postaram być ;D napisz tylko jeszcze gdzie i o której to weselicho 8) pozdrawiam

TomekAAA

Witamy na forum!

Prosimy o więcej info o sobie (profil i fota - oczywiście po weselu).

Odnośnie "obstawy Twojego ślubu" wrzuć info z podaniem godzin w ten wątek http://www.motocykle.kielce.com.pl/forum/index.php?topic=239.msg1828;boardseen#new, może grupa będzie chętna przed "Obstawą dla Andrzeja", podjechać wcześniej do Ciebie. Spotykają się o 1700.

vicb

Cześć,
Wielkie dzięki za odzew :). Ślub jest w kościele Św. Krzyża na ulicy 1-maja (tuż przy rondzie) o godz. 16.00. Dojazd z kościoła do "Leśnego Dworu" na ul. Szczepaniaka 40 (na Pakoszu),  Jeśli uda Wam się przyjechać to będę bardzo szczęśliwa. Pozdrowionka  ;D

Maciek

tel 603192310

TOM

Tomek O.    tel.500 101 822
Jedziemy? :)

Ć.M.A

Ć.M.A   (Arkadiusz Dereniewicz) tel.600 206 210

Szczurkov

BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347