27 Listopad 2020, 09:28:21

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Siedzenia

Zaczęty przez pawel, 10 Wrzesień 2009, 12:20:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

pawel

Witam,
Chciałem w swojej Hondzie wymienić obicie siedziska kierowcy plus zrobić bardziej miękkie. Dodatkowo zmienić siedzenie dla pasażera na coś wygodniejszego. Ma ktoś może namiary na kogoś kto obszywa przerabia siedzenie w motocyklach. Podobno w Kielcach gdzieś na krakowskiej jest facet, który czymś takim się zajmuje.
Z góry dzięki za pomoc.

Andrew

cześć
moge Ci polecic tapicera na ul , Mahometańskiej nazywa się Darek Chudzicki niestety nie mam telefonu do niego
Robiłem kilka rzeczy u niego i zawsze byłem zadowolony
pozdro
Tanie ubezpieczenia . W ofercie :
Aviva , Allianz , Compensa , Generali , Hestia , HDI Asekuracja , HDI Gerling,  Interrisk , Link4 , Liberty Direct , MTU , Proama , PTU , PZM , PZU , TUW TUZ , Uniqa , Warta, You Can Drive .
ODZYSKIWANIE ODSZKODOWAŃ.
WYNAJEM POJAZDÓW.
Tel . 601 47 13 49  Andrzej

Szczurkov

Cytat: Andrew w 10 Wrzesień 2009, 12:54:56
moge Ci polecic tapicera na ul , Mahometańskiej nazywa się Darek Chudzicki niestety nie mam telefonu do niego

A ja go nie polecam ma bardzo drogo! Jeśli chodzi o Kielce jest dobry i tani tapicer na Krakowskiej 272 (na przeciwko Orlenu). Natomiast wysyłkowo polecam firmę MarioMoto www.mariomoto.pl robią bardzo fajnie i można naszkicować jak dokładnie ma kanapa wyglądać i wybrać materiały (łącznie z wypełnieniem). Wysyła się im starą kanapę plus projekt i po zrobieniu odsyłają za pobraniem (cena usługi). Szybko i elegancko.
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347

pawel

Cytat: pszczurkow w 10 Wrzesień 2009, 13:38:20
Cytat: Andrew w 10 Wrzesień 2009, 12:54:56

A ja go nie polecam ma bardzo drogo! Jeśli chodzi o Kielce jest dobry i tani tapicer na Krakowskiej 272 (na przeciwko Orlenu). Natomiast wysyłkowo polecam firmę MarioMoto www.mariomoto.pl robią bardzo fajnie i można naszkicować jak dokładnie ma kanapa wyglądać i wybrać materiały (łącznie z wypełnieniem). Wysyła się im starą kanapę plus projekt i po zrobieniu odsyłają za pobraniem (cena usługi). Szybko i elegancko.

Dzięki chyba skorzystam z mariomoto

azrael88

Ja pod koniec przyszłego tygodnia oddaję do tapicera swoje siedzenia, będzie dodatkowa mientka pianka i skórzanie obicie z przeszywaniem.

Jak będzie zrobione wstawie foty, spodoba się - dam namiary. Nie spodoba się - przemilczymy ;D

mati_cze

Jak coś to moge dać namiar do gościa który robi siedzenia do wszystkiego - tapicerki samochodowe i różnego rodzaju wykończenia w autach i motocyklach. Kilkakrotnie robił siedzenia dla : "KOPCI".
Gość jest rzetelny i profesjonalnie podchodzi do tego co robi. Sam u niego robiłem siedzenie do Junaka.

PS. Zainteresowanych prosze o kontakt ze mną ponieważ
nie dostałem zgody na upublicznianie jego namiarów o powody nie pytałem.
Kim jestem? Jestem sobie:)