1 Grudzień 2020, 20:38:44

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

EnduroAdventuresErniBatmanTeam cz.II

Zaczęty przez jacu, 11 Wrzesień 2012, 00:07:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

jacu

11 Wrzesień 2012, 00:07:57 Ostatnia edycja: 11 Wrzesień 2012, 11:50:56 by karola
08 - 09 wrzesnia ekipa "EnduroNieKlękaAdwenczerErniBatmanTim" dokonała drugiego napadu na lasy, pola, doliny, szutry, błota itp. Po pierwszej trzydniowej tułaczce i nieudanej próbie dotarcia w Bieszczady, wynikiem czego wylądowali nad Jeziorem Rożnowskim, tym razem wyznaczyli sobie bardziej realny cel podróży- czyli okolice Janowa Lubelskiego i tzw "trakt lubelski" .

W drugiej edycji ekipa wystąpiła w składzie : Erniak, Janko i Jacu, a drugiego dnia dołączył Fafik. Zabrakło niestety ważnego ogniwa tejże ekipy czyli Roberta, o którym tu wspomnieć należy (jeździ KTMem więc nie było się z kogo nabijać  ;D )

Trasa przebiegała na wprost z Kielc do Janowa L. z małymi zakrętasami. Były szutry, leśne ścieżki, "wredne błoto" (chciało połknąć TT-tkę) itp. czyli dla każdego coś fajnego.

a oto kilka zdjęć żeby nie było że nas tam nie było

fotki

GG 4875121

karola

UWAGA !!!

Ekipa znowu rządzi na mieście  ;)
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

jacu

Cytat: karola w 11 Wrzesień 2012, 11:51:59
UWAGA !!!

Ekipa znowu rządzi na mieście  ;)

a no własnie zapomniałem dobrze że mi karolka przypomniałaś

więc:córki chowajcie swoje matki synowie swoje siostry EKIPA ZNOWU RZĄDZI W MIEŚCIE  ;D
GG 4875121

czeczen

Spoko jazda :)
Myślałem ze przy tej suszy przelecicie tym traktem w godzinkę :D - my musieliśmy się wycofać po jakichś 5-ciu kilometrach .... bo się ciemno robiło :)

"Ekipa ZNOWU rządzi na mieście" - druga młodość czyli.... syndrom wieku średniego.... ??? :D

jacu

Cytat: czeczen w 11 Wrzesień 2012, 23:02:05
my musieliśmy się wycofać po jakichś 5-ciu kilometrach .... bo się ciemno robiło :)

my wróciliśmy po pierwszym "wrednym błocie " co chciało połknąć TT-tkę

GG 4875121

marcings

Gratulacje wypadu !!! No i sprawdziło się powiedzenie, że błotko wciąga  :o :D