20 Wrzesień 2020, 04:55:19

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Halo! Jest tu kto? Znowu sam bedę robił...

Zaczęty przez K-Pax, 9 Wrzesień 2009, 21:21:05

Poprzedni wątek - Następny wątek

experty

Tak jak w temacie  :P Czy ktoś w ogóle lata na enduro w Kielcowie? Temat widzę dosyć solidnie zakopany ;). Na razie badam teren ponieważ dopiero zamierzam kupić moto (może nawet na dniach) i będę się dopiero przyuczać ;) ale może znajdzie się chętny żeby pojeździć trochę z początkującym :P.

Pozdrawiam,
BartekP

Motorynka

hehe jezdzacych jest sporo,tylko piszacych malo ;)

karola

Erni Z Jeremim jeżdżą w każdą niedzielę  :)
Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzać resztę życia.......

,,Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc aby się podniósł,,.

experty

Hehe no to dobrze :). Na razie sam się wprawię, a potem może do kogoś się doczepię ;). Jeszcze osprzęt co by się za bardzo nie połamać muszę zakupić.

Tak w ogóle to jakie są najlepsze miejsca do jeżdżenia off-road w okolicach Kielc? Możecie coś polecić :)??

Pozdrawiam,
BartekP

mirkoslawski

Tak czekam i czekam aż się coś w tym miejscu pojawi a tu cisza...czy w CK nikt na enduro nie lata??? no mam na myśli głównie te "ciężkie" bo z crosami albo typowymi endurakami raczej tempa na offie nie utrzymam (chyba). Jeśli ktoś jest chętny na jakiś przelot gdzieś po okolicznych bezdrożach - piszcie, zwołamy się w kilku bo w pojedynkę zawsze mam obawy, czy wjeżdżać w błoto czy nie...a tak może by mnie ktoś wypchnął w razie czego a i ja może bym się tym samym odwdzięczył:) poza tym zawsze to weselej z kimś po piachach polatać:)

Szczurkov

Napisz do Czeczena on lubi po krzakach się włóczyć. Ostatnio Jaca przegonił po łące to kufry w KLVce pełne siana miał ;D :P
BRH+  tel. 530482278
Nie zajmuje się aktywacją kont!!!

http://dogry.pl/r/30541347