18 Wrzesień 2020, 17:11:14

Aktualności:

>>> SPOTKANIA KFM <<<
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkania: każdy PIĄTEK 19:00 - LOKAL CKR
Szczegóły w wątku.

Halo! Jest tu kto? Znowu sam bedę robił...

Zaczęty przez K-Pax, 9 Wrzesień 2009, 21:21:05

Poprzedni wątek - Następny wątek

K-Pax

Ot ciekawostka.... Niby w okolicy tyle off-roadowców...a tu na forum nikogo? Ja sie chyba z tej samotoności potnę... A rozumiem... Przecież kto upala po lesie, to nie ma czasu ani siły na pisanie tutaj czegokolwiek. Może to i racja, a wiec spadam to zbadać....
Narazie. ;D
Moderator kazał mi tutaj bajerować...a ja nie umiem sztuki bajeru... Ot problem. Co by tu napisać? ee....szkoda czasu.

Motorynka

heheh, ja chetnie bym poszalal po lesie, ale niestety moja SV chyba juz by tego nie zniosla :) ale rzeczywiscie latawki lesne nie siedza przy kompie :) mam takiego jednego :) i on lata na DR 650, albo tym co dorwie :)

shpx

Większość pocinających po lesie i tak nie ma papierów... Więc po co mają się ujawniać? :)
Wypad nad morze lub do 3city? Sopot przyjazny motocyklistom: www.siestahostel.pl
Widziałeś Niebieskie Haribo? Ostrzeż nadjeżdżających z przeciwka!
shpx czyt. Szpex lub Szymon :) To jak? Lecimy? ;)

K-Pax

11 Wrzesień 2009, 14:21:34 #3 Ostatnia edycja: 11 Wrzesień 2009, 19:23:13 by K-Pax
Aż tak źle to z tymi papierami nie jest chyba? Kiedyś jak nas o świcie otoczyła Policja i straż leśna w pensjonacie, to wyszło, że na 14 maszynek tylko jeden nie miał papierów. Jak sie wydało, że sie trzęsie debil jak osika, to juz nikt z nim więcej nie chciał jechac, na wyjazdy żeby nie miec problemów i zmienił moto na legalne. Wtedy mu sie upiekło, bo Policjanty umiały liczyc tylko do 10ciu  ;D Powiem, że poza tym przypadkiem, nie mam do czynienia z takimi oszołomami, bez paierów więc wydaje mi się, że przesadziłeś.... ale kto wie? Może tacy upalają w specjalnych grupach ucieczkowych?  ::)
Moderator kazał mi tutaj bajerować...a ja nie umiem sztuki bajeru... Ot problem. Co by tu napisać? ee....szkoda czasu.

greeshlee

Jakbym miał co lżejszego na jednym garnuszku, to może i bym się skusił na off-roadzik, a że mam to co mam to jestem leśnym roadowcem :)

W Polsce problem z tym, że off-roadu jako takiego uprawiać legalnie nie można - zostają tylko zawody.

Na nasze (leśnych roadowców) szczęście, świętokrzyskie pełne jest leśnych dróg (typu od-nos - do-wos), które wyśmienicie nadają się na łikędowe popyrkiwanie.

Do zobaczyska tu i tam!

K-Pax

Nie jest aż tak źle... Ja tam jak mam ochotę na legalny całkiem off-road, to wsiadam w auto i wiozę traktor do Rumunii... Polecam : www.enduromania.net 
Potem, to mi sie nawet parę miesięcy nie chce do naszych lasów wjechać....  :-\
Ale zimą i jesienią  jest zajefajnie też u nas.... własnie teraz zaczyna sie sezon !  ;D

Matex

Ja mam enduraka ale słabego bo yamahe dt 125 :/ ale i tak zrobie z tego supermoto :) co do crossów jak wczesniej mialem inne enduro to całkiem niezłą ekipe mieliśmy okolo 10 czasem wiecej enduro i crossow było i smigalismy sobie taką ekipą w niedziele :) jak tylko sprzedam któryś motor to kupie sobie jakiegoś crossika fajnie tak sobie poszalec po lasach :)
Motorynka x5 :)-> Peugeot Tkr-> Yamaha Aerox 01-> Yamaha Aerox 04 VR 15KM -> Honda CRM 125-> Peugeot xp6 06 -> Husqvarna SM125S -> Yamaha DT125X 05r -> Yamaha Aerox For Race 02 ->Kawasaki kx125 ->Yamaha FZ6 Fazer -> Honda CBR 600RR PC40 & Yamaha YZ250 2T  ;)

termit

Witam wszystkich.
Choć zostawiam ślady w innym mieście to nigdy się nie wymeldowałem więc blachy były, są i będą TK.
Latam na Suzuki DR750s z '88 roku. Ciężkie to to, trzeba się napracować ale jak chyba każdy będę bronił swojej zabaweczki. Turystyczne enduro dla ubogich ;)
Pozdrawiam fanów błotka i nie błotka.
termit

sebo

Najlepiej w trójkącie (HONDA + YAMAHA + JA)

Sebastian  tel. 692 - 237 - 708

Arek

Ciekawe jakie tam były przeciążenia ;D Chętnie bym sprobował ;D

Duszmen

a ja chcę kupić taniego "chinola" i zapierniczyć mu pług do odśnieżania. Pomoże ktoś fachowo ??
"DUSZMEN-VEGA" - Szkoła Jazdy z Duszą

Kat. AM, A1, A2, A, B, C, ADR
                      Kielce, ul.Seminaryjska 5

Maciek DUSZA - tel. 602 887 447 ; 41 343 27 20

Robert

Cytat: Duszmen w 15 Marzec 2010, 00:25:55
a ja chcę kupić taniego "chinola" i zapierniczyć mu pług do odśnieżania. Pomoże ktoś fachowo ??

W Stangrecie kiedyś mieli taki wynalazek, można popytać jak to sobie radziło

Arek

Radzi sobie radzi, ale oczywiście zależy to od pojemności, przypuszczam że powyżej 200ccm powinien dawać radę, te większe "podróbki GRizzly itp" już raczej spokojnie, bo 4x4. Jak tylko na pług to coś bez papierów wyhacz :)

Matex

I jak pojawił się ktoś z jakimś crossem na forum ? bo ja aktualnie kupiłem kx125 i bym chetnie polatał z kims :)
Motorynka x5 :)-> Peugeot Tkr-> Yamaha Aerox 01-> Yamaha Aerox 04 VR 15KM -> Honda CRM 125-> Peugeot xp6 06 -> Husqvarna SM125S -> Yamaha DT125X 05r -> Yamaha Aerox For Race 02 ->Kawasaki kx125 ->Yamaha FZ6 Fazer -> Honda CBR 600RR PC40 & Yamaha YZ250 2T  ;)

Adel

ja mam enduraka, jak coś, jak ktoś chętny na jazdę to zapraszam